Skocz do zawartości

łożysko oporowe skrzynie biegów


Foxtrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jeszcze raz poproszę o pomoc. Na ile to jest poważne jak "odzywa sie lozysko oporowe skrzyni biegów po puszczeniu sprzegla"?

 

Dodatkowo do zrobienia/wymiany jest podszybie z przodu, domyślam się że to dosyć łatwa sprawa.

 

Pozdrawiam

Foxtrot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

To zalezy jak mocny jest tem szum lozyska , ogólnie to nie zbyt ciekawy jest final gdy lozysko oporowe sie zatrze , rozsypie czy cos w tym rodzaju , moze sie sypnac docisk wraz z tarcza...no i wuwczas jestes narazony na wieksze koszty...pod warunkiem iz doscisk i tarcza sa jeszcze w miare wzgledne ;-).......lepiej wymienic niz ma sie stac buba :-).....pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez chuczy oporowe . Nie chce tutaj robic burzy w szklance wody ale na innym forum uslyszalem opinie ze to nie oporowe tylko jakies lozysko w srodku skrzyni. Doswiadczenie zawodowe pomimo iz male ale mowi ze jest to jednak oporowe. Ja z wymiana mojego czekam az zacznie glosniej szumiec ale wiadomo wymiana im szybciej tym lepiej .

 

Tak na marginesie i ku przestrodze zawsze proscie o zwrot czesci ktore zostaly w waszym pojezdzie wymienione bo final moze byc taki ze wam nie wymienia a wine zrzuca na lozysko w skrzyni ( kumplowi tak zrobili)

----------------------------------------------------

Sprzedam: Liczniki Używane Do BMW 1502 - 1602 - 1802 - 2002 - 2002tii . Seria I i II .

3 rodzaje sportowych kierownic

-----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.