Skocz do zawartości

Jakie lampy do E46 przedlift?


blacksx

Rekomendowane odpowiedzi

Na czarnym jest okrutnie ciężko... nie wiem jak na innych ale próbowałem wody gorącej wrzątkiem lałem plastik! potem do rozpuszczalnika tunel środkowy (benzyna ekstrakcyjna) okazało się też za słabe. "Zakreślaczem" zacząłem drapać tą powierzchnie bo miałem już dość. W końcu posłuchałem kolegi wyżej, dxtr71, użyłem papieru ściernego począwszy od degradacji 1000 do 2500 a i tak nie otrzymałem gołego plastiku gdzieniegdzie było widać jeszcze plamki gumy. Ale po 2 godzinach ogarnąłem panel pod klimatronikiem i teraz nakładam warstwy lakieru. Nie wiem tylko czy dobrze bo u mnie warstwa po 15 minutach jest już sucha może za mało nakładam ? A dopiero po 4-5 warstwach staje się gładki plastik. Kupiłem 2 puszki BOLLA jedna już poszła a tu jeszcze listwy zderzaków i drzwi do pomalowania! :shock: :shock:

Skoro temat zszedł na trochę inny wątek a widzę, że doświadczeni ludzie się wypowiadają to zapytam : jeżeli chcę założyć rozpórkę a na jednym kielichu miałem krojoną fasolkę do regulacji bodajże kąta pochylenia koła i na sucho na ziemi nie chce wejść ta rozpórka samochód stoi jakby tak _._ a rozpórka wchodzi tak \./ czyli nie przylega dobrze i na śrubach się nie mieści to jak ustawię na podnośniku auta i odkręcę śruby to kąty mi się nie pozmieniają ? Z lewej strony śruby mam idealnie po środku a z prawej na kolumnie Mc... do prawej strony przesunięte. Jak dobrze założyć sztywną rozpórkę Staffa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko czy dobrze bo u mnie warstwa po 15 minutach jest już sucha może za mało nakładam ? A dopiero po 4-5 warstwach staje się gładki plastik. Kupiłem 2 puszki BOLLA jedna już poszła a tu jeszcze listwy zderzaków i drzwi do pomalowania! :shock: :shock:

 

Ja malowałem Bollem do zderzaków, mniej więcej wyglądało na suche było po 15min, malowałem ze 3-4 warstwy i jest bardzo dobrze. Zeszło mi z trochę ponad pół puszki na wszystko ze środka więc chyba coś źle robisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super wyglądają te lampy. Biorę się za to po świętach, ale mam jeszcze jedno pytanko, jakie kierunki wsadzić żeby to fajnie wyglądało? Aktualnie mam białe, strasznie brzydko to wygląda bo lampy wyglądają na przydymione a kierunki są o wiele jaśniejsze, i rzucają się w oczy, nie wiem może też jakieś lekko przydymione kierunki dać żeby to jakoś sensownie wyglądało? Chyba że nowe klosze nie są tak ciemne jak te, które mam?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jaki masz kolor auta? Jak czarny lub granatowy to poszedłbym w pomarańczaki, tylko wtedy komplet (tył i boki).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.