Skocz do zawartości

Swap licznika z dużym wyświetlaczem


krzysztof1794

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po dłuuugiej nieobecności w dziale E34 :)

Przychodzę z pytaniem, temat może i poruszany wielokrotnie aczkolwiek w moim przypadku wciąż nie do końca jasny.

Zakupiłem niedawno nowe E34 (nowe :lol: ) z silnikiem 2.0 M50 z rocznika 91. Mam w nim "średnie" OBC tzn to pomiędzy pełnym a małym - z funkcją przewietrzania. Zegary są z oil service i elektronicznym przebiegiem, bez wyświetlacza komend z kompa (nie pamiętam jak dokładnie się to nazywa), jako że EPROM w owych zegarach kończy powoli żywot czeka mnie ich wymiana, pytanie moje brzmi czy jest taka możliwość żeby wsadzić (bez bawienia się z kabelkologią) te "duże" zegary z wyświetlaczem? Wiem, że z dużym OBC sprawa nie jest prosta, czy z zegarami jest podobnie? Pozdrawiam :)

Brokatrot Metallic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary z CHECK CONTROL z tego co się naczytałem nie pasują do 2.0. Co to dużego OBC jest to banalnie proste żeby je założyć o ile masz pełną wiązke czyli ponad 20 przewodów i OBC musi być z końcówką 149 i kością pamięci. Jak dobrze trafisz to do tego możesz kupić manetke i przełączasz sobie komendy na OBC, oczywiście lepiej byłoby na wyświetlaczu przed soba jakby był ale zawsze cos

(OO=[][]=OO)

Jeżeli Bóg byłby za przednim napędem to chodzilibyśmy na rekach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.