Skocz do zawartości

Zapach płynu do spryskiwaczy zima


BMW_X5_GD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie :)

 

Ze wzgledu ze dopadła nas aura zimowa częste urzywanie spryskiwaczy no i ten cholerny zapach nie ważne czy obieg otwarty czy zamknięty zapach przedostaje sie do kabiny czy u was tez tak śmierdzi ? Uprzedzę nie kupuje byle jakiego płynu tylko stacja Shell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co, pracujesz na SHELL w dziale marketingu? :D Ja kupuję koncentrat w SELGROS-ie przy obwodnicy, już drugą zimę i jest ok. Zapach też znośny. A zapach żeby się nie przedostawał to chyba trzeba by przed spryskaniem szyby zamknąć obieg i wtedy dawać czadu na szybę, ale kiedy otworzyć to nie wiem. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płyny z Schella, Orlenu i innych stacji są ... tylko drogie.

Wszystko produkowane jest przez firmy chemiczne.

 

Jeden z najlepszych płynów to Aura Nano z Biedronki.

Zapach ma ... jakoś daję radę. Jedni mówią, że strasznie śmierdzi.

Ostatnio wziąłem Sonaxa (innego akurat nie było) i śmierdzi jeszcze gorzej, a zapach mam wyczulony.

 

Koncentratów zimowych nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem u chłopaków w Audiomaniak, w Rumii i na trasie używałem spryskiwaczy. Chyba rzeczywiście potrzeba naprawdę śmierdzącego płynu, aby go było czuć i był upierdliwy. Ten koncentrat ma zapach grejpfruta i jest przyjemny ( jak dla mnie i podróżujących ). Zresztą zauważyłem, że jak jedziesz za jakimś trucicielem wielkości autobusu, to chwilę potrwa zanim zadziała ten układ i zamknie obieg z zewnątrz. Zobaczę w garażu jaki i kogo ten koncentrat jest, i dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kolega soolek używam płynu zimowego z biedronki Aura Nano produkowanego przez łódzką Organikę.

 

ciekawa lektura na temat płynów zimowych do spryskiwaczy jest tu:

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/test-plynow-do-spryskiwaczy/07khm

 

test co prawda stary bo z 2012 roku ale..

 

ten biedronkowy w nim wypadł całkiem przyzwoicie :D

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.