Skocz do zawartości

BMW 530D nr VIN WBAPX71060B579711


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy koledzy,

Proszę o pomoc w ocenie samochodu z poniższego linka

http://allegro.pl/bmw-530d-235km-zniemiec-panorama-head-up-fv-23-i4843762531.html

To co wzbudza moje wątpliwości :

Oznaczenie modelu i silnika na klapie bagażnika. Moim zdaniem nie jest w tym miejscu w którym być powinien.

Skrzynia biegów, czy gałka przypadkiem nie powinna być w kolorze drewna z deski?

Sprzedający wskazuje w ogłoszeniu, że jest to model po faceliftingu. Po zdekodowaniu nr VIN okazuje się, że data produkcji to 2007r., z tego co wiem, model przeszedł facelifting w 2008r. Czy modele z produkcji 2007 mogły mieć już seryjnie zrobiony lifting?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, oznaczenie powinno być znacznie niżej w rogu. Gałka jest taka jaka powinna być :wink:

Auto dokładnie wyprodukowano 26.11.2007, z tego co pamiętam to lifting był wprowadzony 24.03.2007, więc wszystko się zgadza :cool2:

 

Od ok 3 miesięcy śledzę ogłoszenia 5er, mam już dość wprawne oko. W tym przypadku poza emblematem 530d zasadniczo nie mam się do czego przyczepić. Nie marudź tylko jedź oglądać :cool2: Mi już trzy sztuki z przed nosa sprzedano :duh: więc radzę się spieszyć

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile według Ciebie powinien kosztować taki model? Na mobile.de są wystawione podobne egzemplarze w granicach 10-15 tys euro. Ogłoszenia te są od dilerow czyli handlarzy (czyli tez musieli je tam kupić taniej niż sprzedaja). Opłaty z omawianego ogłoszenia są do opłaty extra. Oczywiście samochód sprawdzę tez i pod katem sugerowanym przez Ciebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest normalna.[...]

 

:duh: Żarty chyba sobie robisz.

Zrozum wreszcie ze nie kazdy jest handlarzem i niektorym zalezy na szybkiej sprzedazy samochodu niz pierdole. nia sie z tym jakis duzszy czas.

Niektorzy w de maja dobre dojscia i potrafia cos dobrze kupic i zarobic nie 3 tys od auta a np 1_2:-) ok zgodze sie auto bylo jednym z tanszych... ale to nie powod zeby mowic ze jest zle. Podaj jeden powod z tych zdjec poza emblematem ktory Ci nie odpowiada?

Zreszta w sumie koniec tematu. Fura kupiona. Chcialbym doszukac sie informacji czy jakby ktos wkleil podobna fura z identycznym wyposazniem w cenie 70 tysiecy zl to czy ktos napisalby ze jest to jednak za drogo bo w de takie chodza tyle i tyle:-)

Edytowane przez Dawid1984
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupić możesz i za 30kzł, pytanie powinno brzmieć ile powinien być wart taki samochód jak w ogłoszeniu w stanie jakim obiecuje sprzedawca. Do ~50kzł to z roczników 07-08 realnie można szukać mocnej dobrze wyposażonej '3', a nie czystej '5' jeszcze z 3.0d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić możesz i za 30kzł, pytanie powinno brzmieć ile powinien być wart taki samochód jak w ogłoszeniu w stanie jakim obiecuje sprzedawca. Do ~50kzł to z roczników 07-08 realnie można szukać mocnej dobrze wyposażonej '3', a nie czystej '5' jeszcze z 3.0d
do tej pory nie widziałem ogłoszenia w ktorym 5'tka z lat 07-08 była powyżej 60 tys. Zł chyba ze z przebiegiem poniżej 100 tys km. Ile % wartości zakupu samochód powinien stracić po 7 latach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.