Skocz do zawartości

BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze proszę o opinię, czy warto w ogóle jechać oglądać ?

Auto sprowadzone ze stanów.

Rozbity przód. Zrobiony w Polsce.

Co myślicie o tym silniku?

http://olx.pl/oferta/bmw-e90-328i-2007r-3000cm3-232km-111212km-mozliwa-zamiana-CID5-ID7LnQR.html#deccc41efa;promoted

 

http://passioncars.pl/WBAVA33527PG39834

Edytowane przez mdor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w rok juz 2 wlacicieli?? niezle

 

328 chyba tylko ze stanow co? jakos nie widac ich na niemieckich drogach czy sie myle?

328 i 528 bardzo często spotkasz w Szwajcarii. Ale to taka europejska enklawa USA, jeżeli chodzi o gusty motoryzacyjne. Duży silnik, duża moc i benzyna, a kto bogatemu zabroni gdzie benzyna jest tania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zgodził się. Proszę o konstruktywne wnioski. Kupowalibyście taki samochód z taką historią?

Historia tego gościa jest taka że potrzebuje gotówki, auto sprowadził jego znajomy on od niego go odkupił. Zrobił pod siebie ceramikę, zakupił felgi i przyciemnił szyby. na pewno nie są wymienione kierunki, zdaje mi się ze w PL takie światła są niedozwolone ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj i jezdzi ekonomicznym e46 jesli Ci sie nie psuje. Te auta z usa w polowie sa kasowane a potem w Polsce reperowane najtanszym kosztem. Potem wsiadziasz w jakies i dziwisz sie ze trzymasz kierownice prosto a ona zjezdza na bok. Kup lepiej e46 330d juz lepiej.
ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada z zamiana jest taka

ze jeden chce wydymac drugiego bo auta nie mozna sprzedac :cool2:

ja nigdy nie zamieniam na nic bo wiem co mam i to zawsze i sie sprzeda a jakbym mial trupa to bym jeszcze ci jakas dupppe zalatwil na niedziele za ta 320D :cool2: taki bym bym zadowolony :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga zasada ,jak sie ma fajne auto nie trzeba sie zamieniac na nic moj kolega prowadzi komis i swoje graty zawsze zamienia bo inaczej by ich nie sprzedal :mad2:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, pozwolę odświeżyć trochę temat, mianowicie jestem właścicielem tego BMW i tak się zastanawiam, kto kogo chciał oszukać ja mówiąc i wysyłając Panu od e46 320d pełna historie jak był uderzony na jakich czesciach naprawiany ten link który Pan podał sam mu podesłałem, dokładnie mu przedstawiłem ze potrzebna jest mi gotówka, że jeżeli mam czekać nie wiadomo ile to wolę zamienić się na tańszy. Żadnego przekręt nie robiłem ponieważ od pierwszej rozmowy wszystko mu powiedziałem ze był naprawiony, malowany nie szpachlowany bo ma 140 mikronów. Niestety został zlinczowany na forum przez osoby które mierzą wszystkich jedna miarą nawet tych uczciwych. Zamiana wyglądała by następująco Pan dopłaca mi 26000zl, i daje samochód bmw e46 320d 2.01.17.2013 2005 rok z Belgii który ma do poprawy maska i zderzak tylni, mało tego był uszkodzony. Pan wystawił owe auto za 19000zl , obrazu Panu powiedziałem ze nie zmieniałem lamp raz ze takie mi się podobają 2 nie oszukuje ze to niby Europa. Pozdrawiam

 

P.S następnym razem zanim się o czerni czyjes auto lepiej poznać dwie historie, dla dowodu mogę podesłać wiadomość z olx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
szczurek_15 prawda jest taka że takie uszkodzenia dla mnie osobiście auto dyskwalifikują. Bardzo dobrze że Pan nic nie ukrywał i z takim podejściem trafi Pan na kogoś zainteresowanego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szczerze powiem ze dziwi mnie właśnie podejście tego Pana bo nie napisał wszystkiego. Tylko dlatego zareagował em, ponieważ sam staram się tępić nie uczciwych sprzedających. Jaki sens w dobie internetu ma klamanie wszystko prędzej czy później wyjdzie. Teraz juz mi się nie spieszy ze sprzedażą, mam wystawioną ale kilometry trzepie. Musze zmienić ogłoszenie bo juz ma 113tys

Żeby nie było że skrecilem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wtedy zależało mi bardziej na zastrzyku finansowym teraz mi się nie spieszy juz;). Ale dużo osób pisze do mnie o zamianę (działka, touareg , camry). Mimo wszystko ciężko jest sprzedać auto ze Stanów. Mówiąc prawdę potencjalnemu nabywcy chyba nawet trudniej, patrząc jakie cuda są tu w stawiane musi być ruch na bezwypadkowe;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczurek_15 ja sam szukałem 3 miechy auta bezwypadkowego ... Znalazłem ale i tak miał lekką przygodę z tyłu bo zderzak był naprawiany w jednym miejscu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko jest znaleźć auto bez uszkodzeń, na rynku wtórnym szwagier kupił nowego ix30 i miał klapę uszkodzona dali mu spory upust i wziął. Ja zawsze jak szukam auta to nawet jeżeli był naprawiany to jeżeli jest dobrze zrobiony a sprawdza to mój ojciec(blacharz) jeśli pomiar lakieru, płyty jest ok to jest dobrze. Moja Bm-ka tak naprawdę nie miała nic ciagane wymiana na nowe i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, dawno nie zaglądałem i widzę ze Pan Tomek dalej nie rozumie niektórych rzeczy, odpowiedziałem mu na prv ale skoro chce też na forum nie ma problemu przesyłam zatem jeszcze raz :

"Witam, nie chce wchodzic w dyskusje z Panem, ale skoro Pan zaczal..Po pierwsze dajac zapytanie na forum interesuje emnie obiektywna opinia o aucie inych osob a nie tylko to co mi Pan przedstawil. Po drugie insynuuje mi Pan jakies oczernianie choc w cale tego nie robilem. Po trzecie jak by byl Pan troche bardziej szczegolowy to moj samochod tez by Pan znalazl bo zostal poddany opinii tak jak Pana. Po czwarte jest rozkodowany vin w opisie wytarczy przeczytac. Po kolejne nie ma informacji w opisie ze pojazd jest bezwypadkowy. Z tego co wiem zyjemy w kraju w ktorym zasieganie opinii nie jest zabronione a Pan chyba nie liczyl na to ze opre decyzje o kupnie samochodu tylko na informacjach ktore przedstawia sprzedajacy (tymbardziej jesli owy sprzedajacy podaje poczatkowo mylne informacje na temat przebiegu na przyklad). Mysle ze jezeli ktos sprzedaje auto godne polecenia nie musi sie obawiac analiz forumowiczow. Pozdrawiam Maciej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.