Skocz do zawartości

E92 - maty grzewcze siedzeń


siwysdz20021981

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko, czy ktos mi może wytłumaczyć łopatologicznie gdzie mam sie wpiąć kostkami od mat. Jaki numer bezpiecznika jest odpowiedzialny i jak je zakodowac.

Mam na oku maty i i przyciski w konsoli centralnej.

Dziekuje za wszystkie sugestie i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Maty wpinamy w moduły (duże lub małe w zależności od typu fotela i roku). Fotele sportowe sterowane elektrycznie mają jedno wspólne zasilanie (w E92 np. podpięte pod F46), małe moduły podgrzewania były podłączone pod bezpieczniki, które zmieniły się bodaj w roku 2007.

Pozdrawiam

Matrix2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Każdy z "dużych" modułów powinien mieć dwa wolne gniazda pod grzanie, muszą pasować i nie da się ich zamienić miejscami. Sprawdź czy są tam piny - podobno były moduły bez grzania. Pozostaje jeszcze podpięcie panela z przyciskami włączania grzania foteli pod klimatronik oraz zakodowanie autka żeby klimatronik umiał włączyć grzanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy z "dużych" modułów powinien mieć dwa wolne gniazda pod grzanie, muszą pasować i nie da się ich zamienić miejscami. Sprawdź czy są tam piny - podobno były moduły bez grzania. Pozostaje jeszcze podpięcie panela z przyciskami włączania grzania foteli pod klimatronik oraz zakodowanie autka żeby klimatronik umiał włączyć grzanie.

 

Racja, wychodziły fotele z dużymi modułami bez grzania czego sam jestem przykładem.

W fotelach od m3 miałem puste gniazda (bez pinów) i musiałem zmienić moduły.

Jak można wypuścić m3 bez grzanych dup ?, ale widocznie można.

 

Ps. Maty muszą być pod konkretne fotele (sporty, zwykłe). Nie pasują nawet między sportami a m3. Jak masz maty z e60 to również nie będą pasować bo są inaczej zasilane i mają inne termiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.