Skocz do zawartości

Wilk 330xdA


wilk

Rekomendowane odpowiedzi

@krzysiek555 w sumie poza wypalonymi odbłyśnikami to nie było tak źle, w sumie światła świeciły w miarę dobrze bo e46 fabrycznie miało dość przyzwoite soczewki, jednak u mnie były zmęczone już swoim wiekiem raczej hehe poza tym jak widać na fotkach teraz doświetlenie pobocza jest nieporównywalne, dodatkowo lepsze odcięcie pozwala na precyzyjniejsze ustawienie świateł i większy zasięg. Obecne mają również lepsze szkło co pozwala skupienie większej ilości światła na drodze fotki nie oddają tego w 100% przez kupiasty aparat. Powiem szczerze, że jak będę kiedyś zmieniał auto to w nowym zrobię znów to samo. Jazda w nocy bez porównania. Już teraz planuje podobny mod w aucie mojej lepszej połówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Autko dostało zestaw amorków z kompletem odbojów, nowych poduszek i osłon, do tego nowe końcówki kierownicze. W celu dopełnienia zawiechy wpadła rozpórka na przód, w zasadzie tyle by usztywnić bude. Po wszystkim oczywiście geometria.

 

Z elementów estetycznych nowe nerki przód chrom z pionowymi żeberkami w czarnym. Do wnętrza wleciał komplet LEDów we wszystkie lampki. Bagażnik to dodatkowa historia, nowa płyta bo była zorana już jak kupowałem auto oraz z racji, że wożę dużo luźnych rzeczy kupiłem zestaw siatek na tylne fotele i podłogę bagażnika. Z małych smaczków ori torba BMW na butelkę oleju z zestawem lejków rękawiczek i takich tam. Jeszcze mam do odbioru od kumpla ori paski mocujące do bagażnika oraz gałkę radia prosto z ASO. :P

 

plan na grudzień to cupholder, i zbieranie gratów na ogarnięcie przedniego zderzaka po zimie.

fotki soon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do porządnej sprężyny daję dobry amor w cenie mojego kompletu gwint to dziadowski, coś lepszego pod Xa to kupa kasy. Poza tym zależy mi na dobrym prowadzeniu przyzwoitym komforcie.

Po założeniu na początku pierwsze dwa tygodnie jazdy to beton straszny, obecnie jak wszystko się ułożyło zawieszenie bardzo przyjemnie pracuje. Jest lekko sztywnej niż poprzednie amory ale nie jakoś do przesady. Po wymianie wszystkich elementów samochód dużo pewniej się prowadzi nawet z zimowkami teraz szybkie pokonywanie zakrętów to nie problem. Dodatkowo b6 można spokojnie i dość tanio regenerowac więc na przyszłość koszt wymiany zdecydowanie niższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
Witam . Auto sprzedane ? Mam pytanie co do felg. Miałeś na autku ori styling 67 8j i 9j ? Ja właśnie kupiłem do siebie 4x8j bo podobno nie wchodzą 9j z tyłu A u mnie jeszcze siadło na Eibachu, ale teraz już nie wiem czy dobrze zrobiłem . Może jeszcze będę szukał kiedyś 2 kół 9j. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.