Skocz do zawartości

BMW E39 525i, Wrocław, wbadt31000gn78595


Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Prosiłbym o rozkodowanie VIN i ocenienie, temat grzecznościowy , znajomy mnie o to prosił. Standardowa perełka od handlarza , gaz 2-3 lata temu zakładany . Przebieg oczywiście około 200 bo wiadomo inaczej nie można, ewidentnie kręcony. Może ktoś już oglądał to cudo bawarskiej motoryzacji bądź coś o nim wie, będę wdzięczny za opinie. Dzięki !

 

link do ogłoszenia : http://allegro.pl/bmw-525-192ps-mpakiet-xenon-skora-lpg-czarna-perla-i4761929852.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne lampy - różne od siebie z przodu.

Vin możesz wstępnie sam rozkodować - poznasz dokładny rocznik - chłopaki pewnie jeszcze odsypiają piątek.

Szczelina maski z błotnikiem - różna od siebie - prawo lewo.

A, kierat do różnych zdjęć przybiera inną pozycje - handlarskie przywzyczajenie pewnie, choć cudów nie ma w tym roczniku - wiem po swojej - mam 3 lata a zajechałem w ostatni rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art.

Wartość

Numer podwozia WBADT31000GN78595

Kod typu DT31

Typ 525I (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.50

Moc 141

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

Data prod. 2002-07-08

Składanie Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S415A SONNENSCHUTZROLLO FUER HECKSCHEIBE Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S434A INTERIEURLEISTEN Wyp. wn., powierzchnia aluminium

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S705A M SPORTFAHRWERK II M Podwozie sportowe II

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S970A BUSINESSPAKET Pakiet Business

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Składanie Information

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S694A CD-WECHSLER VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to fajny. Oczywiście nie jest to oferta dla pedanta, ale i cena jest w miarę adekwatna. Dla mnie plusem jest bogate wyposażenie i ciekawe zestawienie kolorystyczne. Pozbyłbym się ciemnych szyb by podkreślić ładne wnętrze, wymieniłbym gałę (ok 300zł nowa) bo niestety starło się już sreberko. Można by pokusić się o dokupienie oryginalnych welurowych dywaników -425zł, ale warto. W efekcie całkiem ładne auto. Dopatrzyłem się jeszcze zwichrowanego tylnego zderzaka z czymś dziwnym na rogu (wyjaśniło się LPG :wink: ). Auto ma 12 lat i wygląda normalnie, co uznaję za duży plus, bo o "normalny" egzemplarz trudno wśród znacznie nowszych egzemplarzy :wink: wiem bo śledzę ogłoszenia :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeee już mi się nie podoba. Zwróćcie uwagę na dekielki felg..... wyjątkowo marna ingerencja graficzna :duh: po co wciskać taki kit>? jak na żywo wyjdzie że dekielki odpadły.... :nienie: :duh: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze na dekle patrzę i g.ówno widzę ... serio.

Ogólnie ładna sztuka, ale hanldarska więc trzeba uważać - dodatkowo ten ruszany przód.

Ogólnie jeśli 525 stoją podobnie w mPaku jak 530i to podejrzana cena, choć pewnie wymyślam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2003 :mad2: Bardzo rzadko można zobaczyć takie auto, które na żywo choć w dużym przybliżeniu przypomina to ze zdjęć. Więc trzeba je obejrzeć, zainteresuj się historią założenia lpg. Wbrew różnym opinią, Niemcy często zakładają gaz i jezdzi tam dużo takich samochodów, bo mają duże zniżki podatkowe od opłat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikan zwróć uwagę na dekielek z przodu od strony kierowcy :wink: na różnych zdjęciach wygląda inaczej. Według mnie wszystkie dekielki dorobione graficznie - wyjątkowo marnie.

 

Co do gazu to faktycznie w PL jest postrzegany jako wielkie zło, natomiast w DE jest to element tuningu podnoszący wartość auta

 

Tak czy siak mnie do auta na "dzień dobry" zniechęciło małe oszustwo z dekielkami, jakbym miał zdjęcia w większej rozdzielczości pewnie dopatrzyłbym się także innych ingerencji graficznych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto stoi po sąsiedzku obok mnie, niedługo ogarnę. Generalnie chłopaki-kozaki sprowadzają same najlepsze E39, typu 530i w m-pakach, edition exclusiv'y itp. W sprowadzanie powypadków i klepanie na podwórku się nie bawią. Sporo aut sprzedali u mnie w okolicy nawet sąsiadom i słów skargi nie było :) Na żywo robi wrażenie, jeszcze pooglądam ją dokładniej. Z tego, co już zauważyłem spacerując to końcówka lewego nadkola przedniego na końcu jest trochę bliżej maski niż cała krawędź. Chodzi wam o dekielki na felgach?

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem duży mają obrót tych E39, ostatnio pchnęli dwie takie ładne srebrne 530i, też 2002, m-paki itd. Obydwie koło 22 plus opłaty.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten egzemplarz także się podoba mimo widocznych wad, jednak nie znoszę jak już na "dzień dobry' wciska mi się wała jak z tymi dekielkami :duh: Jeżeli faktycznie takie tanie i już zamówione to niech to wpisze w ogłoszenie, a nie bawi się w grafika - z marnym skutkiem :mad2: :cool2:

 

Dla nie wtajemniczonych dodam że skórę czy lakier w bardzo prosty sposób można wygładzić i wyostrzyć graficznie by wyglądała tak jak wszyscy lubią :cool2: Właśnie dlatego auta od handlarzy zwykle na żywo wyglądają znacznie gorzej jak na zdjęciach.... ale skoro już się jedzie taki kawał na oględziny to żal wracać "na pusto" :cool2:

 

- nie twierdzę że tak jest w tym przypadku, ale jest to możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha czekałem tylko na to :D Zenek ile kosztuje ładne e39 powiedz nam, 35-40 cos kupi ?? :norty:

 

 

Staram sie nie wypowiadać o samochodach których nie ściągam bo niemam nawet na to czasu ale śmiesza mnie te przebiegi cały czas po 180-190!tys. Ja trzy kata temu przestałem wozić e39 530 D bo moje przebiegi nie schodziły poniżej 270 -290 tys a trojka z przodu nie wchodziła w grę tylko ze moje auta były jedne z najdroższych na allegro .

 

Tu masz gaz jeszcze ktory Niemca kosztował z 2000 euro akcyza bardzo wysoka i transport od 1500-2500 tys z,

 

Jak to wszystko policzysz i zarobek handlarza to przeważnie wychodzi ze była to mega okazja na zachodzie :mrgreen: nie napisze jak ja bym ja nazwał bo nie ma sensu .

 

Kazdy kupuje to na co go stać :cry2: dlatego tyle szrotu jezdzi pod pseudo nazwa BMW .

Co do tego auta sie nie wypowiem bo mnie to nie interesuje staram sie zawsze naświetlił kupującemu ile rzeczywiście takie auto by kosztowało jakby sam pojechał i ściągnął zadbane i serwisiwane bmw .

 

Dodam jeszcze ze sprzedałem ostatnio bmw facetowi ktory pracował rok w Niemczech :cool2: i po powrocie kupil u mnie dobre serwisowane 330ci ,tu miał możliwość podjechania do Krystiana do bmw i sprawdzenia auta przez 3 h czego w Niemczech nie zrobi nikt .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy spacerku z psami pooglądałem pobieżnie. Upatrzyłem: lewy rant tylnego zderzaka leciutko odstaje, brakuje jednej zaślepki przy halogenie lewym w zderzaku z przodu, na tylnych lampach nie było znaczka Hella ani nic podobnego, nadkole krótkie lewe jest całe, ale odstaje na 1-1,5 cm od zderzaka. Środek jest perfekcyjny, zarówno fotel, jak i kierownica. Poducha równo leży. W sumie, w takiej cenie naprawdę kozacko się prezentuje. A co do dekielków na felgach to były od samego początku, jak auto się pojawiło.

A-Z

Myjnia ręczna ● pranie tapicerek ● czyszczenie skór ● doradztwo zakupowe

Ul. Sportowa 6, 55-095 Mirków ok. Wrocławia

536 - 802 - 804

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.