Skocz do zawartości

324D Części,obrotomierz,skrzynia


RevensBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadam E30 2.4D i mam mały problem , nie działa mi obrotomierz. Reszta wskaźników chyba działa lecz nie jestem pewien w 100% gdyż jak ją sprowadzałem do domu , nie miała założonego licznika i trudno mi to stwierdzić , wcześniej obrotomierz działał i po wymontowaniu licznika - zmianie żarówek , przestał pokazywać obroty :) Auto stało 7 lat pod chmurką nie odpalane , więc jestem świadom że jakieś przewody mogą nie łączyć ale jak mam sprawdzić co się popsuło żebym nie grzebał też bez sensu ? Druga rzecz która mnie martwi to wchodzące biegi jak chcą - tzn nie wchodzą po literze H tylko moge bardzo ścinać te kąty jak bym to wyjaśnił 10745097_731283603617967_1999911037_n.jpg?oh=fe1912a7a27cb366834e6bc171dd7d9d&oe=54583FB9&__gda__=1415064809_936da33ea98dc26f89b14314c0a1f4a8

 

I jeśli ktoś by miał części takie jak: silniczek spryskiwaczy , schowek z zamkiem/bez , boczki lewa strona czarna skóra z wejsciem na el. lusterka / otwieranie szyb ręczne , włącznik ogrzewania tył szyby , oświetlenie tył x2 rejestracji , linka otwierania maski , oryginalna gałka zmiany biegów w dobrym stanie :) proszę o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.