Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od dłuższego czasu szukam auta które by mi pasowało pod względem wyglądu i wyposażenia. Oto co znalazłem

 

Martwi mnie stan fotela kierowcy bardzo niski przebieg.

Proszę o wasze opinie na temat tego auta.

 

Pozdrawiam Konrad

 

 

viewtopic.php?f=44&t=72889

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mnie martwi cena, ale to w sumie już 10-letnie auto :lol:

Dopisz vin do tytułu i rozkoduj go.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj nr vin do tematu bo wątek szybko skończy w koszu :wink:

 

Przebiegiem bardzo bym się cieszył pod warunkiem że jest autentyczny. Fotel nie wygląda zbyt pięknie, kierownica obstawiam że obszyta. Wyposażenie super choć brakuje mojego ulubionego szyberdachu.

Kwestia przebiegu to zwykle wielkie gdybanie bo faktycznie może mieć 300-400-500tyś km najechane gdzieś tam na zachodzie, a może jeździł np. po Berlinie. Tak czy siak wnętrze nie wygląda zbyt świeżo, egzemplarz jest typowym przykładem średniaka według mnie. Ciekawe czy to przygotowanie do rejestracji uwzględnia akcyzę. Trzeba o to dopytywać bo na żywo może się okazać że owszem wszystko opłacone jednak trzeba doliczyć np 4500zł do ceny :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny ma rację - kiera obszyta. Wnętrze uświnione, mógłby chociaż dywaniki wytrzepać zanim zrobił zdjęcia :mad2: A przebieg - no cóż, jeśli wierzysz w cuda...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.