Skocz do zawartości

m47 szarpie przy ruszaniu , ale tylko na zimnym!


asotek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

 

Może taki to już mój egzemplarz , że co chwile zakładam nowy temat .

 

A przechodząc do sedna sprawy , auto mi szarpie przy ruszaniu na zimnym silniku z jednej strony wygląda to na sprzęgło a z drugiej doczytałem , że może to być wina samego silnika i po rozgrzaniu owe szarpanie ustaje .

No cóż sprzęgło na bank się nie ślizga nawet przy małej prędkości i 5 biegu (gaz do końca) .

 

Błędy komputer pokazał dwa świece i podgrzewacz .

 

Co radzicie ? raczej zdecyduje się na regeneracje niż nowy komplet z prostej mój egzemplarz nie ma dużej wartości a ja nim jeździć za długo już nie zamierzam .

A no miałem stan płynu na min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Płyn wymieniony - jakaś tam poprawa nastąpiła - ale już się nie oszukuje to nie jest to co być powinno...

Auto na zimnym szarpie ;/ czasem mniej czasem bardziej, a najczęściej wcale ...

 

Teraz pytanie robić na partyzanta i wymienić tylko sprzęgło ? czy ładować się w komplet ?

Jeśli chodzi o finanse to stać mnie zrobić komplet , ale z drugiej strony mam auto powypadkowe i wiem , że za dużo nie pójdzie (już polifty są za 10k) a co dopiero mój malowany przedlift;/ A w planach już powoli miałem przesiadkę na coś młodszego ...

 

Dodam , że z dwumasą za bardzo nic się nie dzieje (nie telepie budą , nie drga pedał sprzęgła)

 

Nie chce wkładać 2,5 k po to by zrobić autem jeszcze 20 czy 30 tys km , ale wiem też że chytry 2 razy traci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani ta cdv-ka nic nie pomogla?

 

podczas wymiany płynu została wyrzucona .

Poprawę odczułem (nie wiem czy dzięki cdv-ce czy zmiana wpłynu) ale dziś rano znowu mi szarpał (nie jest to taki typowy kangurek) tylko tak jakbym sprzęgła nie mógł wyczuć (a zrobiłem tym autem 50k)

 

Nic innego się nie dzieje , nie ślizga się nic nie stuka nie puka , moc przenosi moim zdaniem odpowiednio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.