Skocz do zawartości

320i M50 traci moc po rozgrzaniu, nie rowna praca silnika


eryk1806

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow :)

Mam problem z moja e36, a mianowicie po rozgrzaniu silnik traci moc, nie równo chodzi tak jak by nie palił na wszystkie gary, na zimnym jest dobrze. Zaczelo się tak dziać po zdjęciu i założeniu kolektora ssacego, dolot raczej szczelny, sprawdzony plakiem ale nie powiem na 100% że dobrze, przed zdjęciem kolektora silnik chodził idealnie a mocą mógł zawstydzic nie jeden mocniejszy w swoim wieku. Jakieś pomysły co to może być? Dodam jeszcze że przy montażu kolektora wypadła listwa wtryskowa i jest założona na te same oringi. Po dłuższym postoju (kilka dni) ciężko pali i po odpalenie chwilę potrzebuje żeby się 'rozpędzić' do swoich obrotów, na ciepłym silniku pali od strzała tak samo jak wcześniej. Wie ktoś co to może być?ZZ góry dziękuję za odpowiedzi

Kiedy znajdziemy się na zakręcie ... Redukcja but i odcięcie ^^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzela Ci w kolektor ? ja tak mam czy na lpg czy pb jak się już troszkę rozgrzeje zaczyna nierówno prawcować, strzela,przerywa i słaba jest...

ale u mnie dodatkowo mocy wcześniej też nie miała fest i cykają wtryski, gwiźdźe coś przy przepustnicy-kolektora ale prawdopodobnie mam czujnik wałka bo to też wyszło na kompie ino zamiennik z eps jest nie kompatabilny krótko mówiąc i nic nie dało...

choć nierówna praca, strzelanie w kolektor pojawiło się niedawno.

na zimnym po długim postoju do całkwowitego ostygnięcia silnika jest moc i wszystko ok ale do czasu rozgrzania, niedługo może mechanik znajdzie na nią czas , napisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.