Skocz do zawartości

Zmiana numeru Vin w sterowniku Navi i siedzen


mm1309

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Wymienilem sobie siedzenia na skorzane oraz nawi businnes na poliftowa i zmieniarke :oops: .W siedzeniach nie dziala podgrzewanie i nie mozna sterowac z poziomu idriv temperatury i reszty funkcji,w nawigacji natomiast wyswietla sie ze nie jest poprawnie zakodowana ale radio oraz nawi smiga tylko po wlaczeniu ukazuje sie komunikat o kodowaniu.Czy ktos bylby tak dobry i napisal lub podeslal mi linka jak zakodowac vin w tych sterownikach bo nigdy nie robilem tego i nie chce cos popsuc.Posiadam inpe oraz winkfp ale tutaj nie wiem czy mam aktualne sgdaten.Poszukuje juz troche ale nic konkretnego nie znalazlem a dodam ze chodzi mi o step by step opis.Za pomoc z gory Dziekuje.Dodam ze szukam juz 3 dzien i nic konkretnego. :oops: :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. @Capaz bede probowal ogarnac temat samemu i na razie probowalem zakodowac navi pustym plikiem man.Sukces polowiczny bo nagle pokazal mi menü jak w navi przed liftem i wszystko poszlo sie j....c :mad2: co bylo zaprogramowane pokaz map,aux zmieniarke itd.itp.Jeszcze pobawie sie tym a jak nie ogarne tematu to na 100% zamelduje sie u ciebie :roll: Maz moze plik z E 60 do winkfp zeby mozna bylo wpisac vin ? chodzi mi o plik z DVD progman z modulami Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.