Skocz do zawartości

[e46]320d okolice Mińska WBAAP71010EM00172


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Proponuję najpierw porozmawiać ze sprzedającym, bo taka cena nie jest normalna (pomijam fakt, że u nas auta są dziwnie tanie..), może automat kończy się :roll:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto diesel, a zderzak przedni od benzyny również atrapa chłodnicy nie od tego auta...

mam takiego turasa na sprzedaż o rok młodszy i ma taki sam zderzak, cena adekwatna do stanu, pewnie nazbierało się do roboty, zdjęcia słabej jakości

no to masz zonka w benzynie były dwa żeberka a w dieslu jedno żeberko, jaki z tego wniosek, że również masz zderzak od wersji z silnikiem benzynowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto diesel, a zderzak przedni od benzyny również atrapa chłodnicy nie od tego auta...

mam takiego turasa na sprzedaż o rok młodszy i ma taki sam zderzak, cena adekwatna do stanu, pewnie nazbierało się do roboty, zdjęcia słabej jakości

no to masz zonka w benzynie były dwa żeberka a w dieslu jedno żeberko, jaki z tego wniosek, że również masz zderzak od wersji z silnikiem benzynowym

nie mam zonka mam jedno żeberko :D, źle spojrzałem wydawało mi się że są takie same

852c2d3fdc685c61m.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego konkretnego auta, ale gdyby chcial ktoś oglądac i sprawdzac - to 8km od miejscowosci Dobre jest najlepszy w powiecie mińskim specjalista od BMW, dysponujący i wiedzą i oprogramowaniem i zapleczem by zbadac takie auto.

 

Aczkolwiek sama cena już jest ostrzegawcza...

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.