Skocz do zawartości

czy podejdzie bagaznik thule do kombi e46 2004?


zdzisio8704

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temacie iteresuje mnie to czy ktos z was spotkał sie z bagaznikiem na tylna klape w kombiaku?

chodzi mi o bagaznik firmy Thule clip on---> http://allegro.pl/uchwyt-rowerowy-dwa-rowery-thule-clip-on-9105-9106-i4596176159.html

na zdjeciu jest zamontowany ładnie ale ja mam w klapie spojler tak jak by i niewiem czy sie tam da zamontować --->http://allegro.pl/bmw-3-e46-lift-kombi-klapa-tyl-tylna-kompletna-ori-i4575766866.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do touringa z racji konstrukcji klapy raczej nie będzie niczego dedykowanego. Wszystkie te konstrukcję mają zaczepy w miejscu, gdzie jest plastikowy daszek i już widzę jak tam wisi z 20-40 kilo.

Bardzo często jeżdżę w góry pozjeżdżać i niestety jedyna opcja to dach.

Chyba, że masz zamontowany hak, to wtedy coś można pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie haka nie ma. w tym jest ból, jestem w holandii a tu 3/4 to własnie bagażniki na hak.

problem polega na tym ze potrzebuje bagaznika raz moze dwa ntrase do domu 1400km. zastanawiam sie czy by nie dało rady odkrecic spojlera i tam obok zawiasów zamontować zaczepy z bagażnika i na to dopiero (ile sie da) przykrecic spojler.

wiem wiem jak to bedzie wygladało ale jesli uda sie to bedzie bardzo dobrze...

co do ewentualnego bagaznika na dach to jaki wybrać system montarzowy w fabryczne punkty na dachu pod klapkami? bo relingów nie mam. czy tez takie które ustawia sie szerokość belki i dokręca łapy po bokach. niewiem tylko czy wtedy wytrzyma ta rynienka nad drzwiami która jest na spinkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.