Skocz do zawartości

E32 alarm i centralny zamek fabryczny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Dzięki temu forum rozwiązałem już mnóstwo problemów z moim samochodem bmw 7 e32. I teraz znowu mam jeden. Mianowicie przy zakupie (calkiem niedawno) dostałem w woreczku rozebrane kluczyki oryginalne z pilotem do tego autka tzw. scyzoryki z chowanym kluczem. Wsadziłem nowe baterie, zmontowałem a tu nic... nie działają. Próbowałem już tych kombinacji z kodowaniem nad diodą w nawiewie, przykładając do czujnika w podsufitce itd... Nie działają nadal. Jak zamknę samochód z kluczyka na rygiel koncowy to zapala mi się dioda na nawiewie najpierw chwilkę mruga a potem świeci cały czas. Nie mogę również znaleźć nigdzie dodatkowej syreny do alrmu... Nie mam zielonego pojęcia czy ten alarm nie został u mnie dezaktywowany lub wyciągnięty przez poprzedniego właściciela. Ale skoro jest dioda i teoretycznie daje oznaki uzbrajania alarmu to chyba jest...?

 

 

Resetowanie "kostek i oilservice i inspection" poprzez zwarcie przez żarówkę styków 7 i 19 w dwudziestopinowej wtyczce diagnostycznej i czekanie 12 sekund lub więcej nie działa w mojej e32.. Ja tak zrobiłem i mogłem sobie z tym drutem jeździć nawet miesiąc i nie byłoby żadnej reakcji..... Na to jest zupełnie inny przepis i to działa.....

pozdrawiam forumowiczów

DZIKU

Edytowane przez DZIKU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz kluczyk typu scyzoryk to programując powinieneś go przykładać własnie do diody w nawiewieprzyciskami do dołu. Nie wiem czy wiesz ale do zaprogramowania go potrzebne są dwa komplety kluczyków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Wlasnie tez mam problemik z alarmem choc jest tak mam pilota scyzoryk i Bmw e 32 fabryke i jest ten fabryczny alarm dzrzwi nim zamkniesz otworzysz takim malym z boku doryglujesz zapala sie dioda to znaczy najpierw miga a zachwile przechodzi w swiatlo ciagle ale nigdy nie slyszalem jak wyje no i podobno ma migac kierunkami przy otwieraniu badz zamykaniu a jak po wlaczeniu go pilotem to normalnym kluczykiem otwieram drzwi i nic cicho a zlodzieje jak lamia zamek to tez nic nie zawyje to chyba jakas lipa z tym alarmem chyba ze nie wiem jak go zaprogramowac i jakiej kolejnosci co robic auto prosto od niemiaszkow 100 % oryginal wiec chyba jakiej lipy nie ma no i nastepna bzdura jak nie wylacze przelacznikiem oswietlenia wewnatrz to jak pociagne za klamke od strony kierowcy zapala sie swiatelko super dla zlodzieji jak na scenie wszystko widac tak ma byc Pzdr MIREK

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.