Skocz do zawartości

BMW E87 118d ŁÓDŹ WBAUD71060PY76489


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, byłem oglądac ten samochód i chcąc wyszukać informacji na jego temat wpisałem w wyszukiwarce nr Win i tak trafiłem forum. Sprawdziłem wymienione usterki i zdecydowałem sie na zakup tego auta. W mojej ocenie to co facet wypisywał troche mija sie z prawdą i jest mocno naciągnięte. Jeżeli chodzi o usterki które opisywał to:

1. zaparowana lampa była wynikiem niedomkniętych pokrywek od lampy, wystarczyło zapiąć zatrzaski i po sprawie,

2. tylny spryskiwacz działał bez zarzutu, chyba ktos nie potrafil włączyć,

3. żadna pokrywa od spodu nie jest pęknięta i jest w całości,

4. co do wycieków z silnika i ze skrzyni to sprawdziłem i nie ma ani kropli oleju

5. tarcze hamulcowe i klocki owszem do wymiany ale to niekoniecznie na już, poza tym to wynik eksploatacji (nieużywane hamulce i tarcze to w sklepie na półce),

6. opona powierzchownie przytarta a nie uszkodzona i w niczym to nie przeszkadza podczas jazdy,

7. ciekaw jestem po czym strwierdzona była geometria do sprawdzenia,

8. lustrko uszkodzone ale to chyba w salonie nalezy szukać auta bez usterek,

Facet doczepił sie do zewnętrznego wygladu samochodu który moim zdaniem jest wyłącznie zaletą. Dymione lampy tylne wyglądają lepiej niż zwykłe, przednie są o wiele droższe i efektywniejsze od fabrycznych, niektórzy płacą grubą kase zeby na takie sobie wymienić, co do felg i opon to wyprodukowane są w 2014 r, szukałem takich w necie i takie same razem z takimi samymi oponami kosztowałyby jakieś 3,5 tys. zł, zawsze facet mógł sprzedac i kupic felgi stalowe na kołpakach o ile takie podobałoby mu sie bardziej, znaczek z czarnym logiem według mnie to tylko fajny szczegół a nie problem. Jestem zadowolony z zakupu za tą kwotę nigdzie nie znalazłbym samochodu z takim wyposażeniem, orginalnym lakierem i udokumentowanym przebiegiem.

Pozdrawiam

nowy własciciel

 

 

:cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:

 

http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/cool-story-bro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Napisz za parę miesięcy jak się sprawuje ;)

 

EDIT, a igiełka już szuka nowego właściciela :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jarek BMW napisał(a):

Witam, byłem oglądac ten samochód i chcąc wyszukać informacji na jego temat wpisałem w wyszukiwarce nr Win i tak trafiłem forum. Sprawdziłem wymienione usterki i zdecydowałem sie na zakup tego auta. W mojej ocenie to co facet wypisywał troche mija sie z prawdą i jest mocno naciągnięte. Jeżeli chodzi o usterki które opisywał to:

1. zaparowana lampa była wynikiem niedomkniętych pokrywek od lampy, wystarczyło zapiąć zatrzaski i po sprawie,

2. tylny spryskiwacz działał bez zarzutu, chyba ktos nie potrafil włączyć,

3. żadna pokrywa od spodu nie jest pęknięta i jest w całości,

4. co do wycieków z silnika i ze skrzyni to sprawdziłem i nie ma ani kropli oleju

5. tarcze hamulcowe i klocki owszem do wymiany ale to niekoniecznie na już, poza tym to wynik eksploatacji (nieużywane hamulce i tarcze to w sklepie na półce),

6. opona powierzchownie przytarta a nie uszkodzona i w niczym to nie przeszkadza podczas jazdy,

7. ciekaw jestem po czym strwierdzona była geometria do sprawdzenia,

8. lustrko uszkodzone ale to chyba w salonie nalezy szukać auta bez usterek,

Facet doczepił sie do zewnętrznego wygladu samochodu który moim zdaniem jest wyłącznie zaletą. Dymione lampy tylne wyglądają lepiej niż zwykłe, przednie są o wiele droższe i efektywniejsze od fabrycznych, niektórzy płacą grubą kase zeby na takie sobie wymienić, co do felg i opon to wyprodukowane są w 2014 r, szukałem takich w necie i takie same razem z takimi samymi oponami kosztowałyby jakieś 3,5 tys. zł, zawsze facet mógł sprzedac i kupic felgi stalowe na kołpakach o ile takie podobałoby mu sie bardziej, znaczek z czarnym logiem według mnie to tylko fajny szczegół a nie problem. Jestem zadowolony z zakupu za tą kwotę nigdzie nie znalazłbym samochodu z takim wyposażeniem, orginalnym lakierem i udokumentowanym przebiegiem.

Pozdrawiam

nowy własciciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem na Handel i według mnie stan auta jest idealny z takim przebiegiem a to co ktoś pisze na forum takie bzdury to zapewniam że po niesie konsekwencje.

zawiało grozą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Auto kupiłem na Handel i według mnie stan auta jest idealny z takim przebiegiem

myślałem że na autach się Pan nie zna.

jak specjalizacją jest mięso wieprzowe i mięso wołowe.

ja np. wolę wołowinę więc słaba wieprzowina może być dla mnie ok bo się nie znam.

w Praszce może takie lepiszcze to lans ale wiele osób woli tak jak fabryka wypuściła.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto kupiłem na Handel i według mnie stan auta jest idealny z takim przebiegiem

Stan idealny to stan idealny czyli nowy!!! Używany to używamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.