Skocz do zawartości

Spot Monachium Ognisko Germeringer See 02.12.2017


speed1211

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 190
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Jak by ktoś szedł jutro na Fasching na Marienplatz to można by sie razem pobawić :mrgreen:

Jesteśmy o 17:00 koło fontanny na Stachusie

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Witamy!!! :D

rozmawiałem o tym z głównym organizatorem "speed"em i wstępnie na czerwiec ,data i miejsce nie ustalone

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Panowie, dawajcie propozycje na termin spota.

 

Ej przyszła niedziele organizuje spływ isarem pontonami. Świetna zabawa wiedz jak ktoś ma ochotę niech pisze. Oczywiście wszystko zależy od pogody a pontonami to niewielka inwestycja w granicy 30€ taki spokojnie starczy.

Startujemy z samego rana z Wolfratshausen i płynie do Thalkirchen. Trzeba zaplanować min. 5h a po spływie będzie grill i browary :norty:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja biorę busa na graty, ładujemy wszystko i jadę do Wolfratshausen. Miejsca jest wystarczająco wiedz każdy może tam swoje graty wpakować. Miejsc dla pasażerów niestety brak bo może wezmę syna i żonę albo córkę albo będzie jedno miejsce :mrgreen:

Reszta jedzie S-bahnem do Wolfratshausen abo zgrywają sie na dwa samochody (jeden w Thalkirchen drugi na starcie spływu). Ja z żoną jadę po busa i wracam na thalkirchen wyciągam grila a piwko wsadzam do rzeki :mrgreen:

 

Pontony, rzeczy osobiste i jak ktoś zostaje na grilla to i jedzenie można zostawić w busie, w 40min. obroce w dwie strony.

 

Trzy samochody mogą zostać na Wolfratshausen, kierowców mogę zabrać ze sobą a inni mogą rozpalić grill w międzyczasie wiedz opcji jest wiele, wszystko do ugadania.

 

Małysz też myśli o wypadzie na spływ.

 

Ponton wystarczy ten tani z obiego reala lub v-markt-u ale maja kijowo wiosna. Mam dwie zapasowe pary to mogę pożyczyć ale jest też inny sposób. Po zakupie, na następny dzień zareklamować wiosła i dostaniecie lepsze.

 

Ja mam chyba ten (dzisiaj jeszcze sprawdze)

http://m.rossmannversand.de/produkt/62822/wehncke-schlauchboot-set-professional-300.aspx

http://www.amazon.de/Wehncke-Schlauchboot-Boot-Set-Professional-Typ/dp/B001LB5ONK/ref=cm_cr_pr_pb_t ale kupywalem go z myślą o częstości wypadkach. Spływ jest bardzo prosty i spokojny, jeden cięższy zakręt i tyle w 70% woda do kolan lub po pas.

 

Nawet Taki wystarczy (ale bardziej na jedna osobe chociaz prawie wszyscy na rzecy byli w dwojke i nie nazekali :) )tylko tak jak pisalem, kijowe wiosla

http://m.rossmannversand.de/produkt/366532/wehncke-boot-set-olympic-230.aspx

Jesli planujecie uzywac Ponton czescie polecam min. 300-setke ze wzmocniona podloga (cos jak styropian dzieki czemu jest stabilny i lekki)

 

Ps. Mam jednak 400-setke. Jest na 3 osoby+ dziecko

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mogę jechać samochodem, więc jak by ktoś chciał się zabrać to miejsce jest, jadę z Żoną tylko. Zaraz na amazonie jakiś ponton wybiorę,to mam nadzieję, żę dojdzie do niedzieli.

http://www.amazon.de/Intex-Boot-Seahawk-Gr%C3%BCn-295/dp/B000S6INF0, ten myślę kupić, prawie 300cm, więc dwie osoby zmieszczą się.

Logistyka zaplanowana, więc jedyny minus, jest taki, że jako kierowca piwka nie liznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tylko wiosła i pompkę dokupić :D a samochód może stać do poniedziałku. Ja odstawiam bo rano do pracy muszę i wrócę rowerem a drugi żoną odstawia :cool2:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Parking jest w Wolfratshausen przy Austr. obok jest restauracja:

 

Gasthof Aujäger

Austraße 4, 82544 Egling, Deutschland

 

Tutaj kilka szczegolow http://www.nature-x.com/bootstouren/flusswandern/isar.html

a czasu trzeba zarezerwowac min. 5-6 godzin. Wyjazd o godzinie 8:00

 

Zona stwierdzila ze nie chce jechac po splywie wiedz bedzie potrzebne jedno autko w Thalkirchen zeby odebrac inne samochody albo wypad S-Bahnem :norty:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze pogode na niedziele zamowiles elegancka, bo ponton juz w domu i tylko to moze pokrzyzowac plany :8)

I jeszcze pytanie odnosnie grilla, co zabrac oprocz piwa i kielby? Czy robisz jakas skladke czy jak, zeby nie bylo, ze na krzywika wbijamy :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja jestem za tym żeby każdy przyniósł swoje jedzenie i picie. Tak jest najprościej :mrgreen:

Co do pogody to niech pada ile wlezie oby tylko do soboty :) na sobotę zapowiadają przelotne deszcze wiedz mam nadzieję że do niedzieli się wychodzi.

 

Jak nie wypali to następna niedziela też może być.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jasna sprawa, ze jedzenie i picie kazdy dla siebie. Chodzilo mi o jakies takie rzeczy jak grill, opal do niego, itp.

 

 

To ja zasponsoruje :P

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
niestety ja się nie pisze :( żona wczoraj widziała ISAR i mówi mi że nie da rady , a bez niej nie chce się bawic
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Rozmawiałem z Andrzejem, będzie namawiał żonę :D

 

Niedziela 21.06.2015

Spot na parkingu kolo basenu na Siemenswerke jak ostatnio, tak od 11:00-12:00

Edytowane przez speed1211

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sławek, nieam Twojego nr. Tel.

Prześlij na PW

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ponton nie tym razem :( , a spot proponuje 21 niedziela w godzinach po południowych -co wy na to?

miłej zabawy jutro :D

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.