Skocz do zawartości

Sterownik od świec zarowych


radson-k

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do wymiany sterownik od świec żarowych i zamierzam sam zająć się wymianą, ale bez zdejmowania kolektora, nigdzie nie mogę znaleźć jakiś pomocnych zdjęć :mad2: , albo jakiegoś filmu z tej operacji :D , może ktoś ma jakieś materiały żeby mi pomóc.

 

 

viewtopic.php?f=73&t=117891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to niedawno robiłem w mojej 520d 163km. Sterownik oczywiście obowiązkowo do rogera z nysy wysyłaj

tu masz mój post i wszystko tam jest viewtopic.php?f=73&t=251365

co do wyj e cia to zadna filozofia u ciebie jest chyba podobnie jak u mnie. Czyli jak patrzysz na silnik to po prawej stronie pod alternatorem widzisz takie 2 złącza sterownika i jego sama puszkę która jest pod skosem pod silnikiem mocowana na dwie śrubki na kluczyk nr 10. odkręcasz bez trudu odpinasz chyba najpierw taką okrągłą wtyczkę plusową trzeba ją ostrożnie podważyć cienkim śrubokrętem aby nie połamać ( przynajmniej ja tak musiałem zrobić) a potem wypinasz tą drugą wtyczkę i cała filozofia. Ja zaizolowałem kablem na czas naprawy i to tyle, montujesz drugi kasujesz błędy i jak jest wszystko ok to :D , a jak coś jeszcze siedzi to :mad2:

 

jak nie ogarniesz mogę podesłać zdjęcia poglądowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.