Skocz do zawartości

Wyświetlacz LCD w desce rozdzielczej Mały/Duży


xeo2002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

W moim X5 F15 wyświetlacz deski rozdzielczej mówie o tym małym pod prędkościomierzem i obrotomierzem można powiedzieć że jest zlokalizowany w prawym dolnym rogu deski, widziałem na Bimmerpost że w USA

mają również taki ale też duży tzn na całej długości pod oba zegarami , czy jest taka opcja w Polsce i jaki to symbol a może tylko w niektórych wersjach silnikowych albo pakietach ktoś się z tym spotkał

taki sam duży LCD jest w F10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne , przy head-up jest dłgi wyswietlacz na dole a bez head upa nie jest tylko krotszy w prawy m dolnym rogu ? ja zrezygnowalem z head upa teraz gdyz mialem go w e70 i szczerze - nie warte 8K zł.

moj tez jak zgasnie jest matowy :)

 

A jakie były wyświetlane informacje w hud w e70 ?

 

Bo wg mnie hud jest jednym z lepszych rzeczy jakie mam u siebie, a najbardziej wyświetlanie znaków ograniczeń prędkości czy ostrzeżenia o kolizji , nie mówiąc już o wskazowkach nawigacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jasne , przy head-up jest dłgi wyswietlacz na dole a bez head upa nie jest tylko krotszy w prawy m dolnym rogu ? ja zrezygnowalem z head upa teraz gdyz mialem go w e70 i szczerze - nie warte 8K zł.

moj tez jak zgasnie jest matowy :)

 

Tak jest, jak masz head up to i większy wyświetlacz pod licznikami. Jeżeli nie to jest mniejszy. Masz matowy licznik? Jak zgaśnie to cyfry nie są widoczne? Czy jest matowy i tylko cyfry są widoczne białe?

"Albo GRUBO albo WCALE"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gasnie wszystko widac tylko biale kregi .

W Hudzie mialem predkosc nawigacje kontrolki wiadomos pasy i wszystkie inne ostrzegawecze w okularach z filtrem polrazycjynym , slabo bylo widac w sloncu w dzien tez slabo i szczerz malo mnie to przekonywalo jednnie wieczorem i w nocy fajnie byklo widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za poprzedni wpis jednak na predkosciomierzu oborotomierzy paliwo i temp sa wskazane cyfry po wylaczeniu gasnie tylko dolny wysietlacz nie jest to matowe tak jak u ciebie ,

szczerze gdyby sprzedawca w bmw cos takiego lepiej przedsatwil podzcas sprzedarzy napewno bym sie zdecydowal na hud i ten wyswietlacz ale nic takiego nawet mi nie powiedzial jedyne co ze huda moge sobie podarowac ale juz nie opisal wszystkich kwestii z tym zwiazanych , szkoda ze nie przedstawiaja wszystkich opcji samochodu bardziej szczegolowo u dealerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Nie koniecznie trzeba mieć HUD aby mieć większy wyświetlacz. Ja w moim mam opcję 5AT system asystujący kierowcy plus oraz 5AR asystent jazdy w korkach oraz brak HUD i również jest większy wyświetlacz. Jedyne zastrzeżenie że auto jest z grudnia 2013 roku i to co w moim było opcją w ramach 5AT teraz jest to standard w związku z czym może coś się pozmieniało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam.

sa dwie wersje licznikow.

standart ( widoczne cyfry,maly wyswietlacz) oraz ten caly matowy ,w rozszezonym LCD ,HUD nie ma nic wspolnego.

od przyszlego roku bedzie dostepny jeszcze jeden model full LCD.

 

co do HUD jest to jedna z leprzych opcji,Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w F15 w tym momencie nie ma możliwości oddzielnego doposażenia w opcję 6WA (Black panel), tak jak to jest np. w przypadku F10 czy F3x. Black panel jest dostępny wraz opcją 5AT (asystent kierowcy +) lub S610 (HUD).

 

W F15 jest natomiast już możliwość oddzielnego dołożenia opcji 6WB (full LCD)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.