Skocz do zawartości

Elementy VIN - wyposażenie


bng

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przymierzam się powoli do kupna drugiego auta i coraz cieplejsze spojrzenie kieruje ku E65/E66. Troszkę poczytałem o wyposażeniach ale nadal raczkuję w temacie.

 

Jedno autko przykuło moją szczególną uwagę, ale zastanawiam się jak to jest z umiejscowieniem elementów wyposażenia w VINie.

 

 

I teraz pytanie do Was 7mkowców..

 

Czy powinno jakoś specjalnie być oznaczone poniższe wyposażenie (bo nie mogę tego się doszukać w rozkodowanym on-line vinie):

- lodówka

-drugi monitorek + sterowanie z poziomu drugiego rzędu siedzeń

-4-strefowa klimatyzacja

 

ps. właśnie w rozkodowanym vinie DT86444 nie widzę odpowiednich informacji, a z tego co widzę na zdjęciach autko posiada wspomniane "ficzery"

 

 

Z góry dzieki za info.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za 'głupie' pytania i proszę o zamknięcie tematu.

 

Nie zauważyłem że dekoder nie przetłumaczył mi 2 pozycji z niemieckiego na angielski (a po niemiecku to ja ani be ani me,więc nawet nie zwracałem uwagi)..

 

sorki za zamieszanie..

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euro_tuned

 

czy rozmawiamy o poniższym:

9876f96e-10ad-4d30-a494-633e9349f25b.jpg

 

Ja zapewne dopiero zrobię przejażdżkę w sobotę i obejrzę autko. Po rozkodowaniu VINu widzę opcję S523A i rozumiem że to oznacza klimę 4-strefową (plus oczywiście powyższa fotka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem podjadę dopiero w sobotę obejrzeć autko, więc się okaże co i jak. Moje ciągłe dopytywania o tą klimę są ponieważ zaintrygowała mnie informacja że niby tylko 760ki ją posiadały, bo ja zastanawiam się nad 750ką która posiada taki "bajer"..

 

@euro_tuned

looknij na VIN:

DT86444

(750Li z opcją S523A, więc to chyba nie dokładana przyjemność tylko jednak fabryka wypuszczała również pozostałe Li z takim wyposażeniem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(750Li z opcją S523A, więc to chyba nie dokładana przyjemność tylko jednak fabryka wypuszczała również pozostałe Li z takim wyposażeniem)

 

A to nie jest czasem lodówka z tyłu ?

Opcja S523A - FONDKLIMAANLAGE MIT KUEHLBOX Klimatyzacja siedzenia ze skrz. chłodn. (wg katalogu 2000 euro :mrgreen: )

 

Faktycznie klima 4 strefowa tylko w longach.

 

Tu masz bardzo ładnie opisane wyposażenie (ze zdjęciami):

http://7er.pl/showthread.php/17695-KUPOWANIE-JAK-KUPI%C4%86-BMW-E65-E66-kr%C3%B3tki-poradnik-i-wskaz%C3%B3wki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr

 

znam temat z 7er. Wszystko fajnie jednak moja ciekawość dotyczyła połączenie dodatków z opcjami VINu (a tego niestety w wątku na 7er brak).

 

ps. niestety weekend był za krótki więc autka nie zdążyłem obejrzeć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.