Skocz do zawartości

Białe M3 e92 DKG - LECHÓW ( VIN : WBSWD911020P306005 )


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dzwon musial byc potezny ale wyliczenia naprawy tez czesto sa nieadekwatne. pokaze na swoim przykladzie.

w 2013 uszkodzilem swoje e90 jak na zdjeciu nizej. aso wycenilo szkode na 45 tys :lol: sama robocizne wycenili na 13 tyś[/img]

 

Zdjęcie przed zakładem lakierniczym Marimex, Kraków? :norty: Jeśli tam robiłeś wycenę to się nie dziwię, bo mnie też ciekawe kalkulacje przedstawili. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro slupek miał 1000 mikronow tzn, że nie był wymieniany tylko prostowany i szpachlowany. Taka sytuacja raczej wyklucza dzwon stulecia.

A czy wierzyć w szkodę całkowitą...tzn wycenie tej szkody na 60 tys euro? Tak samo jak firmie Marco....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie hallo :duh: ze auto nie było cacy :duh: jezeli to auto kosztowało by 180-200 tys a tyle powinno to nie miało by żadnej wcześniejszej szkody na 60000 tys euro czy zaparowanych lamp i tyle w temacie ,szukacie okazji a potem lamet na forum ze zmarnowaliscue 450 zł i czas. :duh:

 

Jezeli bym szukał m3 to napewno nie u nas tylko za granica i nie od prywatnego tylko w aso bmw tylko ze tam zapłacicie 35-45 tys euro plus akcyzę od pełnej kwoty bo żaden serwis bmw nie wypisze wam z dupy niskiego rachunku .

 

Niestety taka jest prawda o tanich samochodach.

 

Dopóki beda klienci na okazje to beda sprowadzane takie auta do kraju .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub, nie mam powodu, żeby nie wierzyć w wycenę szkody przez ubezpieczyciela na 60k EURO, elementy / strony uszkodzone się zgadzają. Oczywiście można to naprawić taniej, pytanie czy chcesz jeździć m3 e92 za 100k+ PLN z taką ilością kitu na słupku, spawanym progiem itp - ja nie.

 

Zenek pestka, nie zgodzę się z Tobą, można kupić taniej i nie tylko w ASO, ale nie o tym temat. Chciałem przestrzec przed autem + przy okazji "serwisem", który miał mi pomóc uniknąć niepotrzebnej sobotniej wycieczki, a tego nie zrobił, a na samym końcu pokazał, że ma mnie gdzieś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukacie okazji a potem lamet na forum ze zmarnowaliscue 450 zł i czas. :duh:

 

A to dziwne, że ktoś szuka produktu w niższej cenie, tym bardziej, że jest używany więc cena jest płynna w jakimś zakresie? Skoro takich (dobrych i tanich) nie ma to niech do cholery ci handlarze oszuści nie wystawiają takich ulepów kłamiąc, że wszystko z samochodem jest ok.

Kto by czego nie szukał to na rynku i tak zawsze będą tańsze i droższe egzemplarze.

 

Wina jest tylko i wyłącznie po stronie handlarza oszusta który zataja informacje o samochodzie. Trzeba być ułomnym, żeby twierdzić, że to wina kupujących bo chcą igiełkę w okazyjnej cenie to im się podstawia pod nos ulepa i twierdzi, że to właśnie igiełka :duh:.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bbrys, sprzedający twierdził, że nie jest handlarzem, auto miał rzekomo od 7 msc, a tak przynajmniej twierdził. Przez telefon ciężko zweryfikować co jest prawdą.

 

Zenkiem sie nie stresuj, myślę, że delikatny kompleks polskości ( po wszystko co dobre to trzeba jechać za granicę ) + wiedza o m3 dkg jedynie z YT :mrgreen: Ja prócz e70 i f15, które kupiłem nowe w salonie, wszystkie pozostałe BMW znajdowałem używane w PL, wszystkie w stanie bdb i w niezłych uważam cenach, także wystarczy trochę poświęconego czasu, wiedzy i szczęścia oczywiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy mam pisać ze to wy napędzacie koniunkturę na trupy to wy chcecie tanio to wy szukacie okazji to wy piszecie ze nie zarabianie tyle co Niemiec to dlaczego macie tyle płacić za bmw

:duh: tylko ze to nie sa wersje z Chin i dzielone na rynek niemiecki i polski to sa auta produkowane w jednej fabryce a ceny u nas sa niższe bo trup pogania trupa .

 

Jezeli przestaniecpadac kupować trupy to nikt ich nie bedzie woził .

 

Zadajcie sobie jedno pytanie czy kiedy wy przywieziecie trupa na którym zarobicie Kupe kasy to nie orzywieziecie następnego?

 

Bo ja napewno bym nie kupil drugiego zloma którego sprzedawał bym rok czy dwa ale jezeli kupie trupa cofnie licznik wystawie dupppe i sprzedam szybko pod biedroneka bez faktury na telefon z karty tak tak to czemu nie?

 

Jezeli towar schodzi to sie go dalej sprowadza ,turki sprzedają trupy ale schodadza im jak swierze bułeczki .

 

Na szczęście jest internet sa informacje w bazie aso i kto wie jak sprawdzać to szanse na stopę maleją do zera .

Amen.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek pestka, ciężko się czyta Twoje posty, chciałem tylko zapytać o jedną rzecz. Rozumiem, że Twoje 316i to salon PL, igła bezwypadkowa a Ty jesteś 1 właścicielem ? :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzi człowiek do sklepu i ma tylko 2zł. Na półce leży świeżutki pulchny pachnący chlebek ale kosztuje 5zł. Obok leży czerstwy suchy i lekko zapleśniały, ale własnie za 2zł. Jaki ma wybór? Albo dorzuci 3zł i będzie jadł dobre pieczywko, albo zadowoli się nic nie wartą chlebową padliną i do tego dostanie rozstroju zdrowia. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Zenek zaczyna pisać to ja proponuję zamknąć temat....zaczną się wywody, że w DE takie i takie auto kosztuje tyle i tyle "ojro" a najlepiej w tej kwocie kupić e46...

Zostaliśmy ostrzeżeni o emce z Lechowa (autor tematu to miał na celu) za co dziękujemy ;) i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek ale czy Ty nie rozumiesz, że jak kupujący chce tani i dobry samochód a handlarze (sprzedawca) wiedzą, że takich nie ma to po prostu mówi się kupującemu, że czegoś takiego nie ma?

Ale Mirki handlarzyny węszą interes, ściągają trupy, picują, kręcą liczniki i kłamią, że te samochody są dobre. Kto tu jest winien? Kto oszukał? Nie ważne czego szukał klient.

Bo jeszcze nigdy nie widziałem żeby trupiasty samochód w niskiej cenie był opisany jako trup :D

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakub, nie mam powodu, żeby nie wierzyć w wycenę szkody przez ubezpieczyciela na 60k EURO, elementy / strony uszkodzone się zgadzają. Oczywiście można to naprawić taniej, pytanie czy chcesz jeździć m3 e92 za 100k+ PLN z taką ilością kitu na słupku, spawanym progiem itp - ja nie.

 

Zenek pestka, nie zgodzę się z Tobą, można kupić taniej i nie tylko w ASO, ale nie o tym temat. Chciałem przestrzec przed autem + przy okazji "serwisem", który miał mi pomóc uniknąć niepotrzebnej sobotniej wycieczki, a tego nie zrobił, a na samym końcu pokazał, że ma mnie gdzieś :roll:

 

Nie kupiłbym auta z kitem nawet za kilka tys złotych i co do tego pełna zgoda. Nie zgadzam się tylko ze stwierdzeniem, że auto jest po "grubym dzwonie" bo gdyby tak było to słupek byłby nowy (używane bez szpachli). Tu wnioskuję, że był prostowany. Uważam, ze napisałeś "gruby dzwon" bo sugerujesz się wyceną szkody na 60 tys euro. Nie wiemy niestety jaką metodologią posługują się zagraniczni rzeczoznawcy. Nie wiemy np czy do zdefiniowania wartości szkody całkowitej nie posługują się wartością auta w dniu szkody i czy przypadkiem jako wartości szkody nie wpisują po prostu wartości auta. Logiczne? dla mnie tak.

 

Dobrze, że ostrzegasz przed handlarzyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak se czytam posty Zenka i dochodzę do wniosku, że wg niego , każdy samochód oferowany do sprzedaży w Polsce jest ZA TANI... :duh:

Pod każdy temat praktycznie podpina się tym samym ...ZA TANIO....

 

Dziwny człowiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanie podpicowane auta będą się sprzedawać i nic tego nie zmieni- taki rynek. Ile jest ludzi którzy nie siedzą na forach i nie śledzą takich wywodów, widzą na allegro ceny jakie są i takie kupują. Widzą e60 za 35 tysi to nie oglądają się na te za 60. Nie każdy bawi się w sprawdzanie VINu itp., zajeżdża z zaprzyjaźnionym mechanikiem Heńkiem i po jego badaniu ( w myślach zazdrosna mina sąsiada jak podjeżdża nowym nabytkiem pod dom) kupuje brykie i jedzie dumny w nieświadomce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś to jedno. D/ruga strona medalu jest jeszcze gorsza, ludzie wiedzą a i tak kupują.

 

Jedni wiedzą ale inni mogą nie zdawać sobie z pewnych rzeczy sprawy, ponieważ mogą się znać, mieć małe doświadczenie i wierzyć w to co powie im np. w tej konkretnej sytuacji Marco-Service. A potem wydają grubą kasę na kompletny shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ciężko w tych czasach komuś zaufać, a zwłaszcza w tej "branży" Trzeba podchodzić do sprawy z nastawieniem, że ktoś ciebie chce oszukać, a potem ewentualnie mile się rozczarować. Owszem nie da się wyeliminować wszystkich przypadków, ale teraz ufność jest w cenie dla wszelkiej maści oszustów i kombinatorów. W zasadzie teraz wszyscy kłamią, jeden bardziej, drugi trochę mniej, dobrego bajeranta ciężko rozgryzć, ale większość to smutne prymitywy, które myślą że mają przed sobą jeszcze mniej pojętnego. Niestety, po częsci to prawda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dobrymechanik.pl/mechanicy/kielce/marco-service.html

 

Odpowiedź serwisu. Podobno zostałem poinformowany, że całe auto zostało lakierowane. Dziwne, że ludziom nie jest wstyd pisać takie bzdury ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.