Skocz do zawartości

[E60] wytarty panel ramka klimy radia


goreckim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

To mój pierwszy wpis na tym forum :padam:

Chciałbym wymienić na nowy panel radia w moim E60, który niestety wytarł mi się przy gałce do podgłaszania i wygląda to fatalnie. Moja ramka jest od góry patrząc elementem panelu klimatyzacji oraz radia w kolorze czarnym i elementem drewnopodobnym na dole przy włącznikach ogrzewania foteli. Niestety cena całego w serwisie to ponad 600zł, także sporo :(

Rozebrałem moją i u mnie można odczepić element drewnopodobny.

W ASO dostępna jest natomiast ramka, która jest w całości czarna i za ok.150zł, tyle że serwis nie jest mi w stanie powiedzieć czy część, która jest u mnie drewnopodobna a w tej ramce czarny da się przełożyć.

Czy ktoś z Was ćwiczył ten temat? Z tego co widzę na allegro jest to częsta przypadłość w E60, jednakże na allegro są wszystkie w moim albo gorszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard u mnie wszystkie te panele, które są oklejone(pomalowane) tym matowym czymś są wytarte... łącznie z tymi kolo kierownicy(kierownice mam poliftową m-pak) więc jeżeli ktoś dotyka czegokolwiek w tym aucie częsciej niż raz w tygodniu będzie miał wytarte hehe :P a do rzeczy to nie wiem czy nie lepszym sposobem będzie kupno jakieść dobrej matowej folii i okleic dziadostwo ;P Sam ciągle myślę jak to ugryść :/, tak jak mowisz wymiana na nowe wszystkich tych dupereli wyniosła by fortunę, a efekt max na 2 lata... a z alleszrotu tak jak mówisz same wyciorane :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie element w kolorze drewna jest odłączany, ale serwis nie wie czy jak zamówię całość w kolorze czarnym to da się odczepić tą dolną część i założyć tą moją drewnianą:

http://imagizer.imageshack.us/v2/280x200q90/661/hjBuoW.jpg[/url]

Czy ktoś ma cały ten element, tzn, ramkę jak wyżej i element drewniany tylko że w kolorze czarnym i może już to wymieniał, żeby mi potwierdzić , że elementy te się rozłączają???

Jeśli jest tak jak myślę to byłaby to wskazówka dla wszystkich, ponieważ za 150zł można mieć taką ramkę nową z serwisu, a za tyle i więcej mają powycierane, takie jak moje albo gorsze na allegro !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
witam,

u mnie podobnie przy gałce ten panel wytarty ..

- ile kolega płacil w aso za nowy panel, 150pln ?

- numer części ?

 

Tu masz za 126 zł kolor czarny: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/produkt/7063152-oslona-tabl-przyrz-srodkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.