Skocz do zawartości

E46 330Cd 2004 WBABV91050PJ88273 Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jako, że to mój pierwszy post na forum chciałbym się z Wami serdecznie przywitać!

 

Powiedzcie mi co sądzicie o tym aucie:

BMW E46 330CD COUPE - ZADBANA - WARSZAWA

 

To co udało mi się wyciągnąć od właściciela to to, że samochód miał malowaną maskę i nadkole.

 

Dane pojazdu

Art.

Wartość

Numer podwozia WBABV91050PJ88273

Kod typu BV91

Typ 330CD (EUR)

Typoszereg E E46 (2FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji COUPE

Układ kierowniczy LL

Drzwi 2

Silnik M57/TU

Pojemność skokowa 3.00

Moc 150

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor BLACK SAPPHIRE METALLIC (475)

Tapicerka STANDARDLEDER/GRAU (N6TT)

Data prod. 2004-01-07

 

Wyposażenie

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S302A ALARMANLAGE Instalacja alarmowa

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S692A CD WECHSLER I-BUS VORBEREITUNG Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I-Bus

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S818A BATTERIEHAUPTSCHALTER Główny wyłącznik akumulatora

S855A SPRACHVERSION ITALIENISCH Wersja językowa, włoski

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S877A UEBERKREUZBEDIENUNG ENTFALL Brak obsługi krzyżowej

 

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

S928A REIFENSTEUERUNG Sterowanie opon

 

Wyposażenie seryjne

 

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S2CAA LM RAEDER STERNSPEICHE 119 Obr. BMW, st. le. spr. gw. 119

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

 

Pozdrawiam

mr_misza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli miał lakierowaną maskę i błotnik,to można pomyśleć,dlaczego wymienione są lampy na xenonowe-bo w VIN-ie ich nie ma :?:

Przy lampach coś było grzebane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu nie widzę xenonow chyba, że są założone hidy z allegro ;) pozatym nie wiem czasami o co wam chodzi auto od handlarza to zło od prywatnego użytkowane 6lat! też nie dobre to jakie jest dobre tylko z"mobile.de"?, to jest 10 letni wóz i ma prawo mieć jakiś element malowany nie wariujcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę obejrzeć auto, może na żywo wszystko wyjdzie.

Podpowiedzcie mi o co mam pytać, na co zwrócić szczególną uwagę - będzie to mój drugi zakup samochodu w życiu, pierwszy to Opel Vectra A '93 za 3,5 tyś zł więc tam nie było na co patrzeć tylko brać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na to, że kupujesz samochód za 27k. Dodatkowe 500 czy 1000 zl na sprawdzenie w serwisie czy ASO wielkiej różnicy nie zrobią, natomiast taki wydatek może uratować Ci tyłek. A jechać samemu oglądać na oko taki samochód to równie dobrze możesz go kupić przez internet nie oglądając w ogóle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ededk, masz rację, wydanie tysiąca złotych na dokładne sprawdzenie to nie strata tylko zysk - nawet jak się okaże, że wszystko jest wpożądku to przynajmniej będę spał spokojnie.

ASO postram się umówić jeszcze dzisiaj żeby to do końca tygodnia załatwić. Miernik lakieru wypożyczę i będę mierzył ;) Czy mechanik z kompem ze stacji diagnostycznej wystarczy?

 

A może jest ktoś na forum kto chciałby mi pomóc przy oględzinach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojadę obejrzeć auto, może na żywo wszystko wyjdzie.

Podpowiedzcie mi o co mam pytać, na co zwrócić szczególną uwagę

np na rdzę - maska, błotniki przednie, drzwi dół e46 mają problemy z rdzą i tam najczęściej dziadostwo wyłazi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Mi te foty wygladaj troche jak z typowego ogloszenia na allegro od handlarza ktory "igłę" sprzedaje , no chyba ze koles jest fotografem to sobie potrafil fajne foty zrobic :).

Spytaj go jak kupil to auto, czy sam sprowadzal czy odkupil sprowadzone ? Tak obstawiam ze gosiu jak kupil to auto to zachowal foty i teraz na tych samych fotach sprzedaje :) - nie ze to cos zlego.

Tak jak koledzy sugerują, ze moglobyc cos robione z przodem, postaraj sie tam dobrze popatrzec. Bo jesli bylo naprawiane ale nie profesjonalnie to mozesz zauwazyc pozgrzewane/przytopione plastiki, albo inne takie badziewne rzeczy.

Popatrzylbym czy tez lakier nie jest zbyt swierzy, co mogloby sugerowac ze z jakiegos powodu byl ostanio malowany i moze dlatego gosciu chce go sprzedac.

Musisz tez wziac pod uwage to to juz 10letnie auto i ciezko szukac zuplenie bezwypadkowego egzemplarza - a jak mial jakas stluczke pare lat temu i zostalo dobrze zrobione i rdza nie wychodzi i nie zostawia za soba 4 sladow opon to nie ma sie co bac.

 

pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@toostrow, przód na 100% był robiony, sprzedający mówi, że pierwszy właściciel wymienił lampy prawdopodobnie przy okazji malowania przodu.

Dzisiaj albo jutro jadę z szymona-o na oględziny. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest nowe auto tylko swoje już przejechało - przebieg też wydaje się być oryginalny, 4 lata u pierwszego właśiciela i ~130kkm, w Polsce kolejne ~100kkm. Tylko niech nikt nie pisze, że 100kkm dieslem w 6 lat jest nierealne. Mój ojciec robi nie więcej niż 10kkm ;)

Postaram się zdać szczegółową relację z oględzin i liczę po cichu, że dołączę do rodziny BMW-klub.pl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.