Skocz do zawartości

BMW 330 E46 VIN: WBAAV51060JT02322


Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie http://otomoto.pl/show?id=C33996312

VIN od sprzedawcy: WBAAV51060JT02322

 

 

Daten für die Fahrgestellnummer: WBAAV51060JT02322

Modellbezeichnung: 330I

Ausführung: Europa

Typschlüssel: AV51

E-Code: E46 (4)

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: M54 - 3,00l (170kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Schwarz 2 (668)

Innenraum: Standardleder/hellbeige 2 (arbeitsn (N6HC)

Produktionsdatum: 28.10.2000

Werk: Regensburg

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S375A Verdeck elektromech. schwarz Convertible top, electromech., black

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten Window lifts,electric,front/rear

S473A Armlehne vorne Armrest front

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S550A Bordcomputer On-board computer

S832A Batterie im Kofferraum Battery in luggage compartment

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S203A Allradantrieb 4-wheel drive

S210A Dynamische-Stabilitäts-Control Dynamic stability control

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag Sports leather steering wheel

S313A Aussenspiegel Anklappfunktion Fold-in outside mirror

S415A Sonnenschutzrollo hinten Sun-blind, rear

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S438A Edelholzausführung Fine wood trim

S488A Lordosenstütze Fahrer u. Beifahrer Lumbar support, driver and passenger

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S661A Radio BMW Business (C43) Radio BMW Business (C43)

S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line

L801A Länderausführung Deutschland National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

P972A Komfortpaket Comfort Package

 

== Decoded using http://www.decodervin.pl ==

Edytowane przez TheNewOnes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Auto raczej zgodne z tym co w VIN. Cena faktycznie atrakcyjna, zwłaszcza że auto ma dorzucony podtlenek LPG.

Jak nie masz daleko to jedź obejrzyj, ale weź kogoś kumatego z blacharki + komputer.

 

Pytałeś sprzedawcę czy ma jakieś kwity do niej? (mam na myśli KS + faktury itp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto raczej zgodne z tym co w VIN. Cena faktycznie atrakcyjna, zwłaszcza że auto ma dorzucony podtlenek LPG.

Jak nie masz daleko to jedź obejrzyj, ale weź kogoś kumatego z blacharki + komputer.

 

Pytałeś sprzedawcę czy ma jakieś kwity do niej? (mam na myśli KS + faktury itp)

 

 

 

Niestety nie pytałem. Jeśli chodzi o ewentualne obejrzenie, to najpierw chcę dowiedzieć się jak najwięcej o tym pojeździe.

Sam pochodzę z drugiego końca Polski (małopolska) i raczej w ciemno nie pojadę.

O jakie konkretnie kwity chodzi? Chętnie zapytam sprzedawcę.

Jeśli ktoś widziałby jakieś usterki/miał zastrzeżenia to bardzo proszę o informację w tym temacie lub na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto musiało kosztowac 2500 euro zeby było za 18 tys .

Tylko ze zadbane auta zaczynaja sie od 4500-5000 euro w gore .

Niestety dla lowcow okazji szuka sie te najtansze .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty sprowadzenia, instalacji, akcyza, zarobek handlarza i po tym wszystkim auto kosztuje jak jedno z tańszych w DE :duh:

 

Jeszcze jedno pytanie do założyciela - dowiadywałeś się o bolączkach tego modelu, silnika? Obstawiam, że nie.

 

Poza tym nie widzę w VINie wpisu o białych kierunkach i ori radyjko wymieniono na jakiś badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka kase to nawet nie chce sie komentować tych aut :duh:

Ale zawsze CCC :cool2:

Widziałem ostatnio 330ci cabrio poszło do polski stan opłakanym zderzaki podkręcanie na śruby z jakies z traktora

Środek wyglądał jakby wściekłe psy tam siedziałyśmy 5 dni bez żarcia z tylu wspawana płyta bo idiota zmienił wydech

Z m3 niby i musiał wyciąć kolo zapasowe ,dziury w desce bo ktos cis poprzykrecal :duh: dach wyglądał jakby auto leżało pod woda pare miesięcy :duh: cały do malowania ,żałosne wisko zamiast wentylatora elektrycznego i padnietymi silnik napewno nikt oleju nie wymieniał od nowości ale cena 2500 euro za 330cabrio w benzynie ciekawi mnie kiedy ta mina wypłynie na allegro :duh:

 

Takiecauto kupują bo tanio i napewno jakiś frajer sie znajdzie .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Dobrze ponad 25, jak nie 30 (mówimy o przedlificie, sedanie).

https://www.google.pl/#q=m54b30+opinie&safe=off

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ponad 25, jak nie 30 (mówimy o przedlificie, sedanie).

https://www.google.pl/#q=m54b30+opinie&safe=off

 

 

A polifta za 50 :D :D Kupety to niedługo będą po tyle co e92. W tej chwili na allegro najdroższy sedan 330i po lifcie kosztuje 30900zł czyli mam rozumieć, że te wszystkie wasze samochody to jebane trupy? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupi się w tej cenie tylko trzeba być realistą i na pewno na początku będzie trzeba mniej lub więcej włożyć w samochód. Z drugiej strony nie można popadać w paranoje, że za przedlift trzeba dać 30 koła. Z własnego doświadczenia wiem, że cena wcale nie jest wyznacznikiem. Nie raz dzwoniłem o e46 30tys.+ i wychodziły różne śmieszne rzeczy. Pewien forumowicz ma 320Ci po lifcie z dokładanym m-pakietem, chińskimi lampami i przodem składanym chyba przez pijanego szwaba.. Cena wyjściowa z tego co pamiętam była 33 labo 32 w tej chwili 28700 czyli 4k obniżki, a ile jeszcze potencjalny kupiec jest w stanie utargować? Zenku nie jest to atak w Twoja stronę chciałem tylko pokazać na tym przykładzie, że co niektórzy popadają w paranoje i próbują robić z ludzi debili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że kupi się w tej cenie tylko trzeba być realistą i na pewno na początku będzie trzeba mniej lub więcej włożyć w samochód. Z drugiej strony nie można popadać w paranoje, że za przedlift trzeba dać 30 koła. Z własnego doświadczenia wiem, że cena wcale nie jest wyznacznikiem. Nie raz dzwoniłem o e46 30tys.+ i wychodziły różne śmieszne rzeczy. Pewien forumowicz ma 320Ci po lifcie z dokładanym m-pakietem, chińskimi lampami i przodem składanym chyba przez pijanego szwaba.. Cena wyjściowa z tego co pamiętam była 33 labo 32 w tej chwili 28700 czyli 4k obniżki, a ile jeszcze potencjalny kupiec jest w stanie utargować? Zenku nie jest to atak w Twoja stronę chciałem tylko pokazać na tym przykładzie, że co niektórzy popadają w paranoje i próbują robić z ludzi debili.

dokładnie jestem tego samego zdania, w PL dużo jest zadbanych e46 które pójdą za 20-22tyś wystarczy poszukać i być cierpliwym, większość właścicieli myśli realnie i wie, że kiedy wystawi 9-10 letnie auto za 30tyś i więcej to będzie się z nim bujał rok lub dwa a Zenek tak pisze bo to handlarz może sprzedawać auto nawet rok i mu nie zależy czy sprzeda dziś jutro czy za miesiąc tylko ważne by się sprzedał za tyle ile chce natomiast nie wiem czy jest tu jakiś prywatny który chciałby tak długo sprzedawać auto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobrze ponad 25, jak nie 30 (mówimy o przedlificie, sedanie).

https://www.google.pl/#q=m54b30+opinie&safe=off

 

 

A polifta za 50 :D :D Kupety to niedługo będą po tyle co e92. W tej chwili na allegro najdroższy sedan 330i po lifcie kosztuje 30900zł czyli mam rozumieć, że te wszystkie wasze samochody to [bAD] trupy? :mad2:

Zwróć uwagę, że kolega zapytał o 330i w nienagannym stanie.

Zobacz na mobile po ile chodzą 330ci/cd z końca produkcji to się zdziwisz :norty: w Szwajcarii myślisz, że tańsze? :mrgreen: 2000r z gazem, poniżej 200k km opłacona za 18 :lol:

Nie mówię o ofertach prywatnych tylko od handlarzy, którzy MUSZĄ zarobić, odlicz transport i zarobek, wtedy zobacz co zostaje. Szukaj dalej okazji, będziesz zadowolony.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to moje auto i jest sprzedawane po kosztach teraz i ma zmienione lampy z ringami i maja niemiecki TUV i maja pompę na spryskiwacze , a to ze NIENIEC wymienił całe zawieszenie na nowe nowe anory i sprężyny sport ze auto jest jak nowe to was juz nie inrpteresuje? Zastanawiam sie czy nie wsadzić mu zwykłych lamp oryginalnych inpodnies cene .

Mysle ze wtedy jakiś maniak oryginalnej wersji przyjedzie. Bedzie sikał po gaciach ze dorwał idealne bezwypadkowe auto .

 

Mało kogo tu stać z pytających o naprawdę dobre bmw ,dodam ze czesto mojecauta nawet sie nievpojawiaja na allegro tylko idą przez telefon bo ludzie czekają na dany model z wyposażeniem ktore musi byc i wcale cena ich nievorzerazavpoprostu chcą dobre serwisowane bmw .

 

Zobaczycie niedługo jakie poliftowe w mpakiecie 330ci bedzie na allegro droższe niż niejeden trupe92 .

 

 

330ci poliftowe zadbane od Niemca zaczynaja sie od 10-14 tys euro

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ponad 25, jak nie 30 (mówimy o przedlificie, sedanie).

https://www.google.pl/#q=m54b30+opinie&safe=off

 

 

A polifta za 50 :D :D Kupety to niedługo będą po tyle co e92. W tej chwili na allegro najdroższy sedan 330i po lifcie kosztuje 30900zł czyli mam rozumieć, że te wszystkie wasze samochody to [bAD] trupy? :mad2:

Zwróć uwagę, że kolega zapytał o 330i w nienagannym stanie.

Zobacz na mobile po ile chodzą 330ci/cd z końca produkcji to się zdziwisz :norty: w Szwajcarii myślisz, że tańsze? :mrgreen: 2000r z gazem, poniżej 200k km opłacona za 18 :lol:

Nie mówię o ofertach prywatnych tylko od handlarzy, którzy MUSZĄ zarobić, odlicz transport i zarobek, wtedy zobacz co zostaje. Szukaj dalej okazji, będziesz zadowolony.

 

 

Za przedlifta w kupecie 3.0 30tys. cena ok ale nie za sedana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wiesz co to nienaganny stan? Bo ja wiem a to kosztuje. Cenę kształtuje również przebieg a auto może być w nienagannym stanie z przebiegiem zarówno 100k km jak i 400k km :roll: wyposażenie/m-pakiet też ma ogromne znaczenie jeśli chodzi o cenę, stąd ten przedział, który wcale nie jest przesadzony, jak obejrzysz jeszcze kilka/kilkanaście aut to zrozumiesz o czym mówię.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy nie maja pojęcia o bmw myślą ze jak bmw ma 10 lat to musi kosztowac tyle co Ford czy opel :duh:

Kupcie sobie Opla lub inne tanie auto a nie trucie duupy o bmw bo to auto nie dla wszystkich niestety ,parchy ulepy trupy sa dla ludzi ktorzy maja pare złoty i chcą jeździć jedna z najlepszych Marek swiata

 

 

Jutro kupuje zwykle używane oryginalne lampy nie XENONY do polifta 320 ci i cena udzie do góry ,myslalem ze zostawię xenon z SPRYSKIWACZAMI i ringami ktory wsadzil Niemiec i jakiś normalny klient to doceni ale widze ze nie ma sensu xenon sprzeda sie bezproblemu :cool2:

 

Będziecie mieli oryginał z przodu :cool2:

 

To ze auto ma 2,kg dokumentow z przeglądów i napraw serwisowych z rachunkami to nic ważne ze nie ma zwykłych dupiatttych lamp :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.