Skocz do zawartości

E46 M47N Pompa wspomagania


RadziuMlawa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Koło pasowe wymieniłeś? :norty: czy boisz się o wał? :lol: myślę, że fura jęczy, bo ma Cię dość :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam :D nareszscie :mrgreen: pompa nie wyje :norty:

 

Byłem u 3 szpeców prócz mojego mechanika każdy rozkładał ręcę a to pompe pasowało by nową a to magiel pasowalo by ''zrzucić'' itp itd

 

Zacząłem wszystko analizować od poczatku...,że moja pompa delikatnie wyła... tzn po zakupie auta 5mc cisza dopiero jakos potem zaczęła.. kupiłem dwie pompy używki ZF z 2003r... wszystkie 2x razy płukane świeżutkim płynem i na każdej pompie efekt ten sam... nigdzie nic nie ciekło..płynu nie ubywało...

 

już ręce rozkładałem bo mnie coś chciało trafić.Dawny kumpel z forum audi napisał,żebym wymienił zaworek zwrotny w magłownicy... ponieważ on wymienił 2x nowe pompy 2 x magłownica 4l nowego płynu,nowy wąż ciśnieniowy od magla do pompy i jak wyło tak wyło dalej.... zamówiłem zaworek i zabrałem się za robotę.. uruchomiłem auto przez pare sekund powyło coraz ciszej i cisza :norty:

 

 

ciekawe ile ''speców'' by tu wpadło na pomysł,że to zaworek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A myślałem, że jednak posłuchałeś i zalałeś betonem.. :cry: Stasiu a co to "magłownica"? Pytam, bo dwa razy tak napisałeś, więc chyba celowo :roll: jednak AUDI rządzi :norty:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co Maniuś :norty: zatakło tyle Speców tu a pewnie nikt nawet o tym nie pomyślał :norty:

 

Ps e46 prawie poskładane :mrgreen: zderzak siedzi... lampy nowe... tylko zostały nadkola 2x wloty na tarcze 2x grill jeden i 2żarniki xenon i blacharz :norty:

 

a póki co woże się e90 kuzyna ale stoi u mnie bo jak jest u niego to chcą rozerwać auto bo jak nie siostra chce tu to brat itp tak,że powoltuku e90 :norty: tylko,że na tydzień mam ale... już i tak wszyscy widzieli mnie :mrgreen:

 

 

ps Maniuś jeszcze jeden nius :norty:

 

wczoraj koło Pasowe zostało wymienione mechanik nie chciał robić tego poprzez hamulec i bieg tylko zablokował koło zamachowe przez specialny otwór w skrzyni i z kanału solidna nasadka 22+dluga przedłużka(na dole w kanale bo wtedy jest lepszy plac na manewrowanie bo można dobrze się zaprzeć) śruba moment puściła koło z drugiej strony było dość popękane... po wymianie koła o 50% auto lepiej gaśnie plus już miska olejowa nie skacze na prawo i lewo :norty:

 

ale jak ktoś to powiedział Maniuś magia narzedzi ASO na Ciebie działa..ludzie z innych for odkręcają dziesiątki kól pasowych bez klucza do koła pasowego i nigdy nic nikomu się nie stało :norty:

 

 

Słuchaj Maniuś gdyby to było jakieś minimum e60 to bym dał na profesionalny warsztat ale co e46 to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Stasiu jak zawsze ma rację :cool2: trzeba zmienić nazwę forum z bmw-klub na stasio-klub :mrgreen: nie wiem co miało Ci dać zblokowanie koła zamachowego jak koło pasowe masz z drugiej strony wału (wyszło to samo co blokowanie biegiem) :roll: ale co my tam wiemy e46 to jak ursus, jeden pies :norty: i jak zareagowali jak wjechałeś na podwórko e46 a wyjechałeś e90? :shock: chyba wszyscy chcą teraz składać auta u Ciebie jak takie cuda robisz :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a póki co woże się e90 kuzyna ale stoi u mnie bo jak jest u niego to chcą rozerwać auto bo jak nie siostra chce tu to brat itp tak,że powoltuku e90 :norty: tylko,że na tydzień mam ale... już i tak wszyscy widzieli mnie :mrgreen:

Możesz to przełożyć na bardziej po naszemu, bo bardzo mnie nurtuje temat brata, siostry i "tygodnia". Muszę chyba coś chlapnąć to załapię..

 

ps. zapomniałbym..a kosmetyki ASOx2 już nałożyłeś czy jeszcze czekasz?

 

ps.2 Umiesz się podszywać, nie ma co..chyba miałeś dziadka w kgb :norty:

ale o co chodzi ze ''Staszkiem''
widze,że zwiesz się Puzonn hmm nie wiem dalej o co ze Staszkiem chodzi.Wrócmy do mojego pytania
Edytowane przez maniek21112

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmetyki z aso to :mad2: dobrze,że nie brałem po całej desce tylko w niewidocznym miejscu... element od razu ''wyblakł'' :mad2:

 

nie Maniuś wróćmy do pompy bo tak łatwo tematu nie zmienisz.. tyle tu speców a nikt nie wiedział :mrgreen: to jest dopiero :norty:

 

czekam jeszcze na speca carl0sa co to tylko beton by lał.. niby taki człowiek co wszystkie rozumy zjadł :mrgreen: a zaworka za 25zł nei potrafił zdiagnozować :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Widzisz na forum audi lepiej się znają na bmw, dobrze, że masz tam jeszcze kolegów :roll:

To jak to było z tym tygodniem, bratem i siostrą?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj się,że nie wiedziałeś i nie miałeś zielonego pojęcia co to było i że obstawiałeś jak wszyscy pompę :norty: no słucham :mrgreen:

 

e90 mam na tydzień.Kuzyn wrocił z DE a auta nie chce zostawiac u siebie bo po 1 auto bo po 1. a to kury itp po 2. siostra i brat by mu rozszarpali to w tydzień tak jak poprzednią a3 dla tego na tydzień zostawil na niemieckich blachach bo w DE mieszka i tam ma ubezpieczone i zarejestrowane

 

co lepsze woziłem się też a6 c6 z 2012r... jego siostra chodzi z chłopakiem co razem z nim robią i on se wziął a6 z salonu w Niemczech 2 lata kombiak ale idzie 3.0 tdi w Q PS tutaj jako pasażer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj się,że nie wiedziałeś i nie miałeś zielonego pojęcia co to było i że obstawiałeś jak wszyscy pompę :norty: no słucham :mrgreen:

 

e90 mam na tydzień.Kuzyn wrocił z DE a auta nie chce zostawiac u siebie bo po 1 auto bo po 1. a to kury itp po 2. siostra i brat by mu rozszarpali to w tydzień tak jak poprzednią a3 dla tego na tydzień zostawil na niemieckich blachach bo w DE mieszka i tam ma ubezpieczone i zarejestrowane

 

co lepsze woziłem się też a6 c6 z 2012r... jego siostra chodzi z chłopakiem co razem z nim robią i on se wziął a6 z salonu w Niemczech 2 lata kombiak ale idzie 3.0 tdi w Q PS tutaj jako pasażer

 

 

 

Ty jednak jesteś imbecylem....

None of you seem to understand...

I'm not locked in here with you.

You're locked in here with me!


//Potrzebujesz podpiąć się pod kompa? Daj znać. Pomogę za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaj się,że nie wiedziałeś i nie miałeś zielonego pojęcia co to było i że obstawiałeś jak wszyscy pompę :norty: no słucham :mrgreen:

 

e90 mam na tydzień.Kuzyn wrocił z DE a auta nie chce zostawiac u siebie bo po 1 auto bo po 1. a to kury itp po 2. siostra i brat by mu rozszarpali to w tydzień tak jak poprzednią a3 dla tego na tydzień zostawil na niemieckich blachach bo w DE mieszka i tam ma ubezpieczone i zarejestrowane

 

co lepsze woziłem się też a6 c6 z 2012r... jego siostra chodzi z chłopakiem co razem z nim robią i on se wziął a6 z salonu w Niemczech 2 lata kombiak ale idzie 3.0 tdi w Q PS tutaj jako pasażer

 

 

 

Ty jednak jesteś imbecylem....

 

Zalej beteonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale co Stasiu tym betonem zalać? e46, e90 czy a6 c6 q 3.0tdi, które idzie?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.