Skocz do zawartości

BWM X3 e83 - jaki silnik? warto?


krzychuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

 

Szukam ciekawego samochodu do jazdy. Po wszystkich crv, touaregach, q5, x5 wybór padł na X3.

 

Szukam samochodu który się będzie bardzo dobrze prowadził, miał w miarę duży prześwit (na możliwości utwardzanych dróg, nie na teren), dawał frajdę z jazdy, miał fajne przyspieszenie oraz nie był mega drogi w utrzymaniu (żeby poważniejsze naprawy to była kwestia kilku tysięcy a nie kilkunastu). Dobrze trafiłem?

 

Najważniejsza rzecz: xdrive! Warto sie tym interesować? Jesli daje ogromna roznice w prowadzeniu to musze sie rozgladac za modelami 2009+ bo chce kupic wersje 3,0i 272KM (bez xdrive ta wersje mozna dostac w starszych). Jak duza jest roznica?

 

Wyglad (lift czy bez nie ma dla mnie znaczenia), rocznie bede robil jakies 15'000, więc paliwo mnie nie powinno zrujnować.

 

Co sądziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Tylko jedno pytanie,czy nie szkoda niszczyc silnika ingerencja gazu? Spalanie takiej x3 w 3.0 benzynie+gaz to okolo 15 litrow gazu,co przy obecnych cenach daje Ci:15x3zł=45 zl.Bedziesz musial liczyc sie z czestsza wymiana swiec oraz innych podzespolow ktore gaz bedzie wykanczal.Kupujac 2.0 diesla spalanie masz w granicach 7 litrow: 7x5.50zł=38.5 zł.Masz spokoj z lpg,zyjesz z ta swiadomoscia,ze masz silnik w dobrej kondycji,pozniej latwiej mozna takie auto sprzedac.Mysle,ze odpowiedz nasuwa sie sama,czy warto instalowac lpg i niszczyc auto.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.