Skocz do zawartości

Jakie amorki do m-pakietu


gerzii

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam posiadam e46 328 200r z

S226A Sportliche Fahrwerksabstimmung Sports suspension settings

 

I tu mam pytanko do was jakie amorki do tego zawieszenia teraz siedzi sasch tylko nie wiem dokladnie jaki rodzaj.

Moze ktos zorientowany jakie beda pasowaly do tych sprezyn.

 

Biore pod uwage sascha i bilstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tu wszystkiego się dowiesz:

http://czescidobmw.pl/

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem o zawieszeniu m tech to oprócz sachsów bilstein i monroe robią zamienniki do tego zawieszenia. Możesz wstawić zwykły amor ale będzie on miał dużo krótszą żywotność no i inaczej auto będzie się prowadzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do żywotności w takim zawieszeniu standardowego amorka moge się wypowiedzieć u mnie na tyle za mojej kadencji prawie 3 lata i 67tys , firmy kraft tak ,że firma krzak =D teraz założyłem monroe też do standartu i jest bdb :) ,jak chcesz tak jak było ori to sachs advantege i monroe też jakieś robi ,ja się dowiadywałem bezpośrednio w monroe w czechach jakie są różnice i prawie żadne te do s226a mają minimalnie więcej gazu dlatego są twardsze ,więcej zdradze przez priw :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jeszcze luknę na oznaczenia jakie dokładnie tam siedza i bede szukać.

Tylko czy brac sie za wymianę kiedy ogólnie sa ok ale jeszcze nie bylem na stacji kontroli sprawdzac sprawnosc ? Chciałem wymienić z uwagi na ten tył ze sa dwa rożne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do żywotności w takim zawieszeniu standardowego amorka moge się wypowiedzieć u mnie na tyle za mojej kadencji prawie 3 lata i 67tys , firmy kraft tak ,że firma krzak =D teraz założyłem monroe też do standartu i jest bdb :) ,jak chcesz tak jak było ori to sachs advantege i monroe też jakieś robi ,ja się dowiadywałem bezpośrednio w monroe w czechach jakie są różnice i prawie żadne te do s226a mają minimalnie więcej gazu dlatego są twardsze ,więcej zdradze przez priw :)

 

amory m techa maja mniejszy skok nie różnią się tylko ilością gazu bo wystająca część jest krótsza (ta srebrna nie wiem jak sie nazywa...)

 

jeżeli chcesz m techa to tak jak kolega mówi Sachs Advantage (odpowiedni model) / Monroe Reflex (odpowiedni model ) lub Bilstein B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.