Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe po co ktos zakładał gassss zeby zrobic 200 tys w 11 lat ,cena rewelacyjna nawet bym sięgnie zastanawiał bo gassssss do tego auta kosztuje w DE 2100 euro wiec to auto masz tak jakby za darmo :cool2:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce fantazjować, ale że mam taki sam skopany kolor to wydaje mi się, że na słupku jest inny odcień a reszta jeśli już to jest psiknięta po całości.

Cena "okazyjna" choć pewnie odezwą się obrońcy.

Jak masz blisko to podjedź, potem wrzuć relację z oględzin - zawsze obalisz/potwierdzisz przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro jade zobaczyc te cudo jeszcze nie jest opłacone zastanawiem sie czy nie podjechac troche dalej i zobaczyć ten fenomen http://allegro.pl/bmw-330-xi-2000-r-skory-szyber-felga-orginal-i4433825762.html

 

Cena powala na kolana :mrgreen: kazdecauto jest id niepalacego ,kazdecauto jest od prywatnego właściciela czytaj Turka :mrgreen:

Jedz i poseł sie wrażeniami :cool2: za taka kase nawet bym sie nie zastanawiał :cool2:

 

Moze ADA sie cos wypowie bo to jego kraj . :mrgreen:

 

Ps tu masz normalna cene plus drogi transport i opłaty wyższe niż z DE

 

http://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-330-limousine-2000-occasion?allmakes=1&body=3%2c5&ccmfrom=2500&fuel=14&index=30&make=9%2c0%2c0&model=46%2c0%2c0&nav=8&page=2&priceto=7500&returnurl=%2fde%2fautos%2fbmw--3-series%3fallmakes%3d1%26body%3d3%2c5%26ccmfrom%3d2500%26fuel%3d14%26make%3d9%2c0%2c0%26model%3d46%2c0%2c0%26nav%3d8%26page%3d2%26priceto%3d7500%26trans%3d20%26vehtyp%3d10%26yearfrom%3d2000%26yearto%3d2004%26r%3d5&trans=20&vehid=2395908&vehtyp=10&yearfrom=2000&yearto=2004

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem była malowana strona pasażera nowych spawów nie widać szyby oryginalne przebieg 260000 potwierdzone papierami z przeglądu instalacji gazowej i papierami DEKRA auto jedzie prosto, podczas hamowania tez go nie znosi ponadto nowe klocki tarcze i amortyzatory zawieszenie nie wybite. Na gazie auto idzie tak jak na benzynie. Jedyny mankament auta jest taki ze szarpie przy ruszaniu, może to moja wina bo wcześniej jeździłem automatem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogratulować interesu życia :cool2: Obyś był zadowolony. Poczytaj sobie jeszcze o silnikach M54B30, żebyś później nie był zdziwiony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opłatach 18 tys zł :duh: Kupil go za 2500 euro wiec nie dziwie sie ze szarpie przy ruszaniu :mrgreen:

Ważne ze kupujący zadowolony jedna okazja mnie na alegro :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedyny mankament auta jest taki ze szarpie przy ruszaniu, może to moja wina bo wcześniej jeździłem automatem.

Kupił manuala, wcześniej jeździł automatem :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opłatach 18 tys zł :duh:

 

Zenek, obstawiam, że kolega kupił auto z 1. linku - srebrny polift z gazem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny mankament auta jest taki ze szarpie przy ruszaniu, może to moja wina bo wcześniej jeździłem automatem.

Kupił manuala, wcześniej jeździł automatem :!:

 

 

Bo trzeba czytać ze zrozumieniem.....no własnie gamoniu, innych pouczam a sam...

 

 

A to że 330i szarpie przy ruszaniu to według mnie najbardziej wkur..wada w mieście. Chociaż w porównaniu z M5 manual to pikuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze to bedzie koło dwu masowe albo sprzegło .Czytałem troche po róznych forach i na to wyglada sie zrobi i bedzie na lata auto. Tanie a swietnie jezdzi nawet nieźle doinwestowane sama instalacja kosztowała 2650e nowe klocki, tarcze, amortyzatory, żarniki xenon itd. :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.