Skocz do zawartości

E36 316 1995, Kielce WBABE11020JG65653


Rekomendowane odpowiedzi

Rozkodowany VIN

 

Model description: 316I

Market: Europa

Type: BE11

E-Code: E36 (2)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M43 - 1,60l (75kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Cosmosschwarz Metallic (303)

Upholstery: Stoff Klee/anthrazit (D6AT)

Production date: 03.08.1995

Assembled in: Regensburg

 

 

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

Link

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-coupe-1995r-skora-felgi-17-zawiesznie-gwintowane-CID5-ID6b21n.html

 

Witam :D Chciałbym tylko, aby w waszych poglądowych ocenach brana pod uwagę była cena oraz fakt, jak ciężko znaleźć e36 za takie pieniądze. Ponadto pragnę prosić, aby nie dodawać pogardliwych opinii nt. silnika, ponieważ jest to moje 1 auto i jako młody kierowca mam 2 cele - posiadanie i szanowanie BMW oraz niskie OC :) Moc nabędę z wiekiem ;)

 

Otrzymałem także zdjęcia wspomnianej przez sprzedawcę blacharki, która jest do roboty:

http://i57.tinypic.com/r0wj6a.jpg

 

http://i61.tinypic.com/2hedgg5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rozkodowany VIN

 

Model description: 316I

Market: Europa

Type: BE11

E-Code: E36 (2)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M43 - 1,60l (75kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Cosmosschwarz Metallic (303)

Upholstery: Stoff Klee/anthrazit (D6AT)

Production date: 03.08.1995

Assembled in: Regensburg

 

 

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

Link

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-coupe-1995r-skora-felgi-17-zawiesznie-gwintowane-CID5-ID6b21n.html

 

Witam :D Chciałbym tylko, aby w waszych poglądowych ocenach brana pod uwagę była cena oraz fakt, jak ciężko znaleźć e36 za takie pieniądze. Ponadto pragnę prosić, aby nie dodawać pogardliwych opinii nt. silnika, ponieważ jest to moje 1 auto i jako młody kierowca mam 2 cele - posiadanie i szanowanie BMW oraz niskie OC :) Moc nabędę z wiekiem ;)

 

Otrzymałem także zdjęcia wspomnianej przez sprzedawcę blacharki, która jest do roboty:

http://i57.tinypic.com/r0wj6a.jpg

 

http://i61.tinypic.com/2hedgg5.jpg

****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Kolego, jesteś młody, ciekawy świata, rozumiem, ze chcesz sobie kupić SWOJE PIERWSZE UKOCHANE AUTO, ale na miłość boską anie kupuj złomu.

 

Przecież to BMW, które wybrałeś nawet jeśli byłoby w w lepszym stanie, to faktyczny przebieg oscyluje w okolicy 400 -500 tysięcy km.

Twój budżet nie pozwala na ten czas na fajne auto, a to, które wybrałeś trudno nazwać dobrym a nawet "jako takim".

 

Mam dla Ciebie rozsądną, ale o wiele fajniejszą opcję.

 

Oto ona:

http://otomoto.pl/renault-clio-1-wlasciciel-klima-33-tys-km-C33661521.html

Ogłoszenie wydaje się uczciwe (informacja o dwóch elementach lakierowanych), z małym prawdziwym przebiegiem, serwisowane, w stanie JAK NOWE.

Nie będziesz miał z nim kłopotów, będzie bezpieczniejsze (4 air-bag, klima, ABS, brak korozji) i nie będziesz się z nim męczył

A w tym czasie uzbierasz dodatkową forsę i będzie Cię stać na fajne BMW.

I wtedy będzie mógł pokazać światu swoje cacko.

A dla takich chłopaków jak Ty, nie ma nic gorszego, jak wybór podobny do tego który pokazałeś bo to SKARBONKA BEZ DNA.

 

Posłuchaj doświadczonych, a nie będziesz żałował.

 

P.S.

lInk do ogłoszenia jest załóżmy przykładowy, choć starannie dobrany, TO auto ma 33.000 przebiegu, ma 8 lat, i bardzo dobre potwierdzenie przebiegu.

I będzie jeździło jak NOWE.

A 33.000 km a 450.000 km to 13 razy mniej !!!.

 

OBUDŹ SIĘ. Proszę. miczek.mk

Edytowane przez miczek.mk

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć? Bo szczerze clio wgl za mną nie przemawia i może jestem młody i jeszcze głupi, ale wierzę, że za ok. 7 tys można dostać e36 316, które będzie jeździć i cieszyć ;)

 

miczek.mk, mógłbyś konkretne oskarżenia do tego auta? Bo na razie twój post wygląda dla mnie tak: "Nie, bo nie". Ok przebieg typowo Polski, ale coś ponad to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czy mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć? Bo szczerze clio wgl za mną nie przemawia i może jestem młody i jeszcze głupi, ale wierzę, że za ok. 7 tys można dostać e36 316, które będzie jeździć i cieszyć ;)

To jest niemożliwe, w życiu ZAWSZE jest tak, że dobre swoje kosztuje. KROPKA.

A wybór takiego np. Clio, to nie wybór dobrego auta na zawsze, tylko wybór dobrego auta na przeczekanie i dozbieranie pieniążków na naprawdę fajne BMW.

miczek.mk, mógłbyś konkretne oskarżenia do tego auta? Bo na razie twój post wygląda dla mnie tak: "Nie, bo nie"

1. spory rzeczywisty przebieg (patrz pedały)

2. brak jakiegokolwiek potwierdzenia - nawet znacznie większego przebiegu

3. zniszczenia korozyjne (z zewnątrz pal licho, ale NA PEWNO TAKŻE elementy nośne będą zaatakowane)

4. zniszczenia powypadkowe przód i prawy bok

5. małe ślady kolizji tył

6. stosunkowo kiepskie wyposażenie

7. stosunkowo słaby i znany z paliwożerności silnik

8. brak klimy

9. słabe bezpieczeństwo bierne

 

podsumowanie - SKARBONKA BEZ DNA.

Przeczytasz ten post za 3 lata, to zrozumiesz, od popełnienia jak dużego błędu Cię PRZESTRZEGAM.

A oczywiście zrobisz jak uważasz.

Ale pamiętaj, że warto uczyć się na błędach innych, jest to tańsza opcja, niż uczenie się na błędach własnych.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale mam jeszcze pytanie w razie dalszych poszukiwań:

1. "zniszczenia powypadkowe przód i prawy bok" - gdzie widoczne, bo moje oko laika nie dostrzega ;)

2. "spory rzeczywisty przebieg (patrz pedały)" - patrzę na pedały i nie widzę wielkiego przebiegu, jakbyś mógł mi wyjaśnić ;)

 

I ostatecznie - za 7 tys. nie da się wg Ciebie kupić jakiegokolwiek auta spod znaku BMW?

I czy przypadkiem nie jest tak, że w aucie z 7 tys, które jest pełnoletnie, zawsze jest coś do robota i zawsze to będzie skarbonka? (To jest dla mnie ważne pytanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No ok, ale mam jeszcze pytanie w razie dalszych poszukiwań:

1. "zniszczenia powypadkowe przód i prawy bok" - gdzie widoczne, bo moje oko laika nie dostrzega ;)

2. "spory rzeczywisty przebieg (patrz pedały)" - patrzę na pedały i nie widzę wielkiego przebiegu, jakbyś mógł mi wyjaśnić ;)

 

I ostatecznie - za 7 tys. nie da się wg Ciebie kupić jakiegokolwiek auta spod znaku BMW?

I czy przypadkiem nie jest tak, że w aucie z 7 tys, które jest pełnoletnie, zawsze jest coś do robota i zawsze to będzie skarbonka? (To jest dla mnie ważne pytanie)

Ad.1 Standardowo - nierówne krawędzie elementów nadwozia, nierówne szpary, odstające dołem drzwi w stosunku do błotników, falująca maska i wiele innych drobnych szczegółów.

Ad. 2 Wytarta lewa krawędź pedału sprzęgła, wytarta prawa krawędź pedału hamulca, o zużyciu znacząco zbyt dużym jak na deklarowany przez sprzedającego stan drogomierza.

Ad. 3 Myślę, że w tej marce najtańsze zdrowe sztuki kosztują zawsze więcej niż 7.000 zł, i jest to kwota niewystarczająca na solidną beemkę.

Przykład z ostatnich dni:

link do bmw_klub: viewtopic.php?f=44&t=251103 , link do alledrogo: http://allegro.pl/bmw-e36-323i-touring-i4424428362.html

Ad. 4 Trudne pytanie, ale jeśli kupisz prawdziwie zadbane stare auto marki, która nie ma problemów z korozją, to jest nadzieja, że nie będzie skarbonką.

To BMW E30 chyba nie będzie skarbonką - link: http://otomoto.pl/bmw-316-pierwsza-rej-w-kraju-2012r-C33791950.html i to E36 http://otomoto.pl/bmw-328-absolutnie-kolekcjonerski-stan-C33119667.html

 

Natomiast wróćmy na Ziemię, nadal myślę, że kup możliwie zadbane, niecofane, z potwierdzonym na wiele sposobów przebiegiem, dość młode, pachnące, zwykłe auto, średniej marki "na przeczekanie".

Wzmocnisz się finansowo, obędziesz się z autami, pojeździsz zawsze sprawnym samochodem, zaliczysz pierwsze kolizje, i będziesz gotowy na pierwsze BMW.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm szczerze powiem, że twoja argumentacja jest przekonująca i rzeczywiście, chyba odrzucę ten egzemplarz (lub będę negocjował cenę), jednakże nie odwiodłeś mnie od pomysłu e36 316 na pierwsze auto :) Ok, pomyślisz: "młody, opanuj się", ale ja naprawdę, myślę o bmw e36 na pierwsze auto, ponieważ wg mnie nie ważne czy BMW, Honda czy Renault, w aucie za 7 tys ZAWSZE jest coś do zrobienia. Nawet nie przeraża mnie zbytnio ta wypadkowa przeszłość - wierzę, że jak coś jest dobrze zrobione to da radę, a trafienie rodzynka bezwypadkowego - to nie ten pułap cenowy :) I tu nie chodzi tylko o BMW, bo jestem też na forum Hond CRX i tam to już wgl, nie ma pytania: Czy bita? Tylko jak bardzo, bo wiadomo, to typowy sportowiec ;) A rdza? (Wiadomo jak to w Hondach). Dlatego też rdza w tym egzemplarzu mnie nie przeraża. Jedyne co mnie irytuje w tym egzemplarzu to cofnięty licznik, no ale w PL nie ma e36 z przebiegiem >350 000, czyli tyle ile pewnie większość naprawdę ma ;) Ponadto nie chce wydawać ciężko zarobionych/uzbieranych pieniędzy na jak dla mnie nijakie Renault.

 

Liczę, że nie uznasz mnie za napalonego dzieciaka na BMW, który piłuje na parkingu przed Tesco ;)

 

P.S A to Renault to choćbyś mnie chłostał to nie uwierzę w ten przebieg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Hmm szczerze powiem, że twoja argumentacja jest przekonująca i rzeczywiście, chyba odrzucę ten egzemplarz (lub będę negocjował cenę), jednakże nie odwiodłeś mnie od pomysłu e36 316 na pierwsze auto :) Ok, pomyślisz: "młody, opanuj się", ale ja naprawdę, myślę o bmw e36 na pierwsze auto, ponieważ wg mnie nie ważne czy BMW, Honda czy Renault, w aucie za 7 tys ZAWSZE jest coś do zrobienia. Nawet nie przeraża mnie zbytnio ta wypadkowa przeszłość - wierzę, że jak coś jest dobrze zrobione to da radę, a trafienie rodzynka bezwypadkowego - to nie ten pułap cenowy :) I tu nie chodzi tylko o BMW, bo jestem też na forum Hond CRX i tam to już wgl, nie ma pytania: Czy bita? Tylko jak bardzo, bo wiadomo, to typowy sportowiec ;) A rdza? (Wiadomo jak to w Hondach). Dlatego też rdza w tym egzemplarzu mnie nie przeraża. Jedyne co mnie irytuje w tym egzemplarzu to cofnięty licznik, no ale w PL nie ma e36 z przebiegiem >350 000, czyli tyle ile pewnie większość naprawdę ma ;) Ponadto nie chce wydawać ciężko zarobionych/uzbieranych pieniędzy na jak dla mnie nijakie Renault.

 

Liczę, że nie uznasz mnie za napalonego dzieciaka na BMW, który piłuje na parkingu przed Tesco ;)

 

P.S. A to Renault to choćbyś mnie chłostał to nie uwierzę w ten przebieg :)

Ok, wszystko jasne, JA MÓWIĘ PAS (wyjaśnienie klik)

 

Jak już wreszcie zrozumiesz o co chodzi z dokumentami niemieckiego przeglądu TUV, DEKRA, przeglądami w ASO z wpisami w autentycznej książce serwisowej i innymi WAŻNYMI dokumentami potwierdzającymi przebieg, to mogę z Tobą dalej rozmawiać.

Inaczej - powiem tak - nie da rady.

Ale podpowiem - już bardziej solidnie przebiegu samochodu używanego potwierdzić się nie da.

Kropka.

PS1. Kolego, jeśli tego nie zrozumiesz, to ja przepraszam, nie zajmę Ci już czasu swoją skromną osobą.

PS2. Mój przyszły szwagier z Poznania ma starego, ale bardzo zadbanego CRX , i wiem ile razy chce, aby go gdzieś podwieźć, bo coś tam.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód był najprawdopodobniej przegrzany.

Po 2 nie bierz 1.6, tym bardziej bez klimy.

Już nie mówię o tym egzemplarzu, ale ogólnie. Po bardzo krótkim czasie moc Ci nie będzie wystarczała. Swapować ciężko, bo 1.6 ma inne podzespoły. Okaże się że wpieprzyłeś masę pieniędzy w padakę, która będzie jako tako doprowadzona do normalnego stanu, a drugie tyle wpakujesz w swapa.

Suma sumarum po zsumowaniu takiego worka bez dna wyjdzie Cię prawie zakup m-powera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Przede wszystkim nie kupił bym auta bez klimy ,pamiętaj ,że każda wada tego auta to twoje pieniądze ,a z czasem może Ci ich braknąć

Za 7 koła sądzę ,że można znaleźć lepszy egzemplarz !!!Szukaj jakiegoś is !

http://img831.imageshack.us/img831/5108/c266261948.jpg

http://forum-lines.ru/rez/ab230811.gif

To JA HA HA HA u cioci na imieninach

http://www.youtube.com/watch?v=i2IxI38tfYA

Moja ŻABKA http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=212074

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkodowany VIN

 

Model description: 316I

Market: Europa

Type: BE11

E-Code: E36 (2)

Chassis: Coupé

Steering: links

Doors: 2

Engine: M43 - 1,60l (75kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Cosmosschwarz Metallic (303)

Upholstery: Stoff Klee/anthrazit (D6AT)

Production date: 03.08.1995

Assembled in: Regensburg

 

 

S235A ANHAENGERKUPPLUNG,KOPF ABNEHMBAR Hak holowniczy ze zdejmowaną głowicą

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

 

Link

http://olx.pl/oferta/bmw-e36-coupe-1995r-skora-felgi-17-zawiesznie-gwintowane-CID5-ID6b21n.html

 

Witam :D Chciałbym tylko, aby w waszych poglądowych ocenach brana pod uwagę była cena oraz fakt, jak ciężko znaleźć e36 za takie pieniądze. Ponadto pragnę prosić, aby nie dodawać pogardliwych opinii nt. silnika, ponieważ jest to moje 1 auto i jako młody kierowca mam 2 cele - posiadanie i szanowanie BMW oraz niskie OC :) Moc nabędę z wiekiem ;)

 

Otrzymałem także zdjęcia wspomnianej przez sprzedawcę blacharki, która jest do roboty:

http://i57.tinypic.com/r0wj6a.jpg

 

http://i61.tinypic.com/2hedgg5.jpg

****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Kolego, jesteś młody, ciekawy świata, rozumiem, ze chcesz sobie kupić SWOJE PIERWSZE UKOCHANE AUTO, ale na miłość boską anie kupuj złomu.

 

Przecież to BMW, które wybrałeś nawet jeśli byłoby w w lepszym stanie, to faktyczny przebieg oscyluje w okolicy 400 -500 tysięcy km.

Twój budżet nie pozwala na ten czas na fajne auto, a to, które wybrałeś trudno nazwać dobrym a nawet "jako takim".

 

Mam dla Ciebie rozsądną, ale o wiele fajniejszą opcję.

 

Oto ona:

http://otomoto.pl/renault-clio-1-wlasciciel-klima-33-tys-km-C33661521.html

Ogłoszenie wydaje się uczciwe (informacja o dwóch elementach lakierowanych), z małym prawdziwym przebiegiem, serwisowane, w stanie JAK NOWE.

Nie będziesz miał z nim kłopotów, będzie bezpieczniejsze (4 air-bag, klima, ABS, brak korozji) i nie będziesz się z nim męczył

A w tym czasie uzbierasz dodatkową forsę i będzie Cię stać na fajne BMW.

I wtedy będzie mógł pokazać światu swoje cacko.

A dla takich chłopaków jak Ty, nie ma nic gorszego, jak wybór podobny do tego który pokazałeś bo to SKARBONKA BEZ DNA.

 

Posłuchaj doświadczonych, a nie będziesz żałował.

 

P.S.

lInk do ogłoszenia jest załóżmy przykładowy, choć starannie dobrany, TO auto ma 33.000 przebiegu, ma 8 lat, i bardzo dobre potwierdzenie przebiegu.

I będzie jeździło jak NOWE.

A 33.000 km a 450.000 km to 13 razy mniej !!!.

 

OBUDŹ SIĘ. Proszę. miczek.mk

A co Ty tak wszędzie polecasz to clio????? Masz coś z tego ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój clio to francuski złom i szkoda marnować zycia w takim aucie poszukaj bmw a znajdziesz moj sąsiad kupil synowi e30 za 5 koła i auto nie jest złe jezdzi nim na codzień nie ma dziur i jest bardzo zadowolony .

 

Nie kupuj francuskich aut bo to same problemy.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A co Ty tak wszędzie polecasz to clio????? Masz coś z tego ?

no fakt, w Twoim temacie o aucie dla dziewczyny też to Clio wrzucił

I tak się na naszych forach podsumowuje człowieka takiego jak ja, czyli takiego, który uczciwie i bezinteresownie chce POMÓC ludziom, którzy stoją nad przepaścią zwaną zakupem złego auta używanego.

Mieszkałem we Francji sporo czasu i wiem jak wygląda statystyczny polski handlarz.

Mówiąc w skrócie - często wstydziłem się za nich.

Nie, nie mam nic z tego Clio i z żadnego innego, które wskazuję bo uważam za dobry wybór.

Mam dobrą firmę IT, a że hobbystycznie i bezinteresownie pomagam w zakupach aut, to tylko dlatego, że nie cierpię nowobogackich handlarskich cofaczy liczników.

Ale jak Wam moja pomoc przeszkadza, mogę zaprzestać porad.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Daj spokój clio to francuski złom i szkoda marnować zycia w takim aucie poszukaj bmw a znajdziesz moj sąsiad kupil synowi e30 za 5 koła i auto nie jest złe jezdzi nim na codzień nie ma dziur i jest bardzo zadowolony .

Nie kupuj francuskich aut bo to same problemy.

Po części i się z Tobą zgadzam, ale tak jak wśród BMW są beznadziejne sztuki, tak wśród francuskich są godne polecenia.

Szczególnie dotyczy to aut w stosunkowo małym budżecie.

 

Lepsze prawie nowe francuskie coś tam, od zamęczonego BMW z faktycznym gigantycznym przebiegiem i źle prowadzoną obsługą serwisową, lub niestarannie naprawioną po wypadkach.

Zenek Pestka - zauważyłem, że jesteś zawodowcem, więc wiesz to doskonale.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze lepsze np nowe clio niż stary trup bmw ale mozna naprawdę czasem znaleźć zadbane stare bmw ktore ma to cos w sobie a clio nie ma nic oprócz młodego rocznika ,mysle zeclrpiej np golfa 4 kupic niż clio .
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.