Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spoko będzie galeria

 

 

Jak na polski salon przystało to auto GOLAS

 

Brak tempomatu ,PDC , czujnika zmierzchu, składanych lusterek, nawet wewnętrznego fotochromatycznego lusterka !!

 

No ale ma SZPERE I SOFTY NA TURBINIE a nawet dystanse !!! hehe oczywiście wszystko wyleci bo po co

 

Rekompensatą jest to ze ma historie zadbane jest i nie bite nie składane i zalane w sumie jestem zadowolony z zakupu

dorzucę w/wymienione graty i będzie cacy niedzielne auto pełna gęba

 

Szkoda tylko ze nie mogę od przedniego właściciela uzyskać więcej info na temat map i szpery wiem tylko ze quaife ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest salon PL i mPet w manualu a to już coś, z tego co wymieniłeś to pdc by mi brakowało i z przyzwyczajenia czujnika zmierzchu i lusterka bo akurat to mam w swoim kopciuchu.

No i oczywiście jeśli pozostałe rzeczy są takie jak zadeklarowane w ogłoszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszta zgodna z opisem

 

zapomniałem napisać ze nawet nie mam portu USB w podłokietniku

 

Oczywiście to są drobne braki i uzupełnię je

 

Najważniejsze ze autko jeździ jak marzenie i daje wiele frajdy jest naprawdę super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej tak jak napisałem Ci maila szpera to quaife a był tylko jeden model do 335i manual .wyslalem Ci linka. Mapy to jb4 .rowniez masz linka z opisem .pzdr. P.s. Przecież ma USB w podlokietniku:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.