Skocz do zawartości

Wytarta skora na boczku fotela kierowcy


BondE87

Rekomendowane odpowiedzi

a kto będzie tak "rozsądny" i kupi 35i w PL warunkach... :mrgreen:

I tu Cie zaskocze! Mam juz kupca. :)

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a mi po glowie chodzi ostatnio 520d GT bez xdrive'a - niska akcyza i inne wykonanie ... mysle ze rozsadny zakup i dolozyc tylko pakiet wzmacniajacy w ASO... tam na jakosc sie nie narzeka mysle.

 

ale do 520d GT nie ma pakietu wzmacniającego w ASO...ale przyznaje, że mi tez F07 GT podoba się coraz bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak słucham tego wszystkiego z czym się zmagacie w swoich F25 to widzę, że jeszcze zatęsknię za moim starym e83 :mad2: mam nadzieję że F25 lci 2015 będzie już wolny od tych przypadłości! :mad2: w starym X3 do przebiegu 110tys km nic się z nim nie działo potem niestety uległ destrukcji... :duh: ale boczek fotela kierowcy miał lekko wydarty ale co ciekawe już od "nowości" (19tys km z Premium Sel.) :mrgreen: i problem się nie nasilił przez te kolejne tysiące km...co oni z nim robili przez te pierwsze 19 tys aż strach pomyśleć!! ale fakt że bezawaryjnie jeździł! :D super to była bryczka!!! :cry2:
[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziemy wspominać czasy bezawaryjnych aut z łezką w oku

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem...

pamiętam ,że jakieś 30 lat temu ciągle dłubałem przy swoim autku. Dawało to wprawdzie frajdę ,ale trudno to porównać do dzisiejszych czasów (wytarta skóra na boczku) :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Dawało to wprawdzie frajdę ,ale trudno to porównać do dzisiejszych czasów (wytarta skóra na boczku) :wink: :D

Problem prawdziwie pierwszo-swiatowy. :)

Kiedyś było tak:

[...] wszyscy kupujemy BMW dla radochy z jazdy, nie zawsze kierując się do końca rozumem. [...]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

W f25 w fotelach sport ze skóry są wykonane siedzisko i plecy, z eko skóry boki.

U kolegi przetarcia występują na skórze.

U mnie przy przebiegu 90tys.km. pęka eko skóra na boku fotela.

Złożyłem reklamacje ale informacje jaką dostałem koszt 2000zł. Pana czeka.

Załatwiam się może dać do tapicera. Może ktoś z kolegów takiego fachowca poleca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tapicerka na fotelu wymieniona tydzień przed końcem gwarancji :)

 

szczęsciarz :cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.