Skocz do zawartości

mapa europy dla duzej nawigacji z czytnikiem kart sd


Jawa2483

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ,na początek podziekowanie za to, z czym sobie dzieki wam poradziłem ,tj. klamka i centralny zamek . To z czym sobie nie moge poradzic, to mapa europy dla nawigacji z duzym wyswietlaczem i czytnikiem dla dwoch kart sd ( nie znam symbolu ale pewnie wiecie o która chodzi). Mam mape wielkiej brytanii i irlandii . Jak i gdzie zgrac mape europy , Druga rzecz to brak sterownia radiem z kierownicy przy działajacym tempomacie .Pozatym nie łapie zadnych stacji radiowych ale to juz tez dzieki wam wiem ( walniety tuner) . Prosze o pomoc gdyż jestem swiezym uzytkowniekiem bmw x5 3.0i automat e 53 anglik , i jeszcze młodszym uczestnikiem bmw klub .pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze to problem podlaczenia, te zamienniki mialy wyjscia do sterowania. Wiedza nie z praktyki tylko przeczytana. :)

 

 

Tak kolego one sa przystosowane do sterowania z kierownicy moze ci brakowac odpowiedniego kabla,lub zle masz cos podlaczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega miał racje . Podłączenie wola o pomstę do nieba , kable poucinane . Większość poprawiona ale moze ktoś ma schemat jak to wszystko zrobić poprawnie ? Ponieważ nadal nie doszedłem do tego które kable od sterowania z kierownicy Bede wdzięczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przy okazji ...Gdyby ktoś chciał mnie poprowadzić za rękę jak nagrać na płytkę nawigację znaczy mapy do MK III X5 E53 To z góry dziękuję . Jestem zarejestrowany na chomiku ma ściągnięte programy i mam kilka postów ale nie rozumię jak to zrobić .

Ta przy okazji gdyby komuś się chciało.....

:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.