Skocz do zawartości

E60 - 520i - WBANA31080B160678 - Warszawa


Rekomendowane odpowiedzi

No bo powszechnie wiadomo,że ceny jedenastoletnich BMW zaczynają się od 60 000 PLN))......,zejdźmy na ziemię...

 

Kiedyś na targu staroci usłyszałem tekst, który zmienił mój sposób postrzegania rzeczywistości. "Panie to jest drogie...bo to jest stare"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja polecę klasykiem : "stare,to jest dobre wino i ew. skrzypce,ale nigdy nie samochód i kobieta" ))

A tak na poważnie.Samochód stary,kiepski silnik i wyposażenie.Ktoś kto to kupi za dwa,trzy lata już tych pieniędzy nie odzyska o ile w ogóle ktoś to będzie chciał kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj kolego ze 120tys.zł

 

II sprawa to auto jest sprowadzone, od tego samochodu idzie jakieś 3-4tys.zł akcyzy, więc policz sobie ile de facto ten samochód mógł kosztować. ( Prawie tyle co zdrowe E39 z ostatniego wypustu )

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry trochę się pospieszyłem z tą akcyzą :D

 

Co nie zmienia faktu, że cena jest mocno zaniżona.

 

Pzdr

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie.Samochód stary,kiepski silnik.

M54 to kuźwa kiepski silnik? To jest najmniej awaryjna jednostka w E60, a że benzyna i nie pali jak co niektórym bajkopisarzom posiadającym 3.0d 5l/100 to jej chyba jedyna wada.

Namieszałeś w mojej głowie

Jednym gestem, jednym słowem

Nie musisz przynosić mi fiołków i bzów,

Wystarczy mi, ŻE JEŹDZISZ BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezcie pod uwage ze to jest jeszcze komis, ktory tez przycina minimum 3 tys zł.

 

gdyby to sprzedawał bogaty prywaciarz który kupił sobie w salonie nowe F10 i stoi na podjezdzie ładnej willi, to od biedy bym uwierzył ze te e60, przy jakichs tam wadach jest warta tej ceny, bo ktos kto ma kase chce sie pozbyc

 

ale w komisie... wierzycie w cuda?

 

Silnik dobry, to nie ma watpliwosci, pytanie tylko czy sztuka zdrowa... za tyle chodza e39/e46 z tym silnikiem :) i nabywców znajdują :)

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.