Skocz do zawartości

listwy ozdobne touring zwykłe na shadow/chrom


andie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam informacji na temat możliwości wymiany w touringu po lifcie zwykłych listw ozdobnych na shadow lub chrom. W touringach z zwykłymi listwami nie ma możliwości zakupu samej listwy, jedynie łącznie z szybą. Teraz pytanie czy ktoś wymieniał zwykłe listwy na shadow lub chrom, chodzi oczywiście o komplet? Czy da rade to wykonać bez zbytniego rzeźbienia lub wymiany szyby tylnej bagażnika?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy robił czy nie robił ale na pewno było opisywane, sam o to kiedyś pytałem, żeby przejść z chromu na shadow.

Zostało napisane, że przy szybach bagażnika, bocznych trzeba uszczelki/listwy ozdobne wycinać i wklejać raze, z szybą.

Co trochę cały zabieg komplikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzałem trochę stronek na ten temat ale nie znalazłem nikogo kto zmieniał z zwykłych na chrom lub shadow

może słabo szukałem

zmiana z chromu na shadow lub odwrotnie nie powinna stwarzać problemów, bo te listwy w tych obydwu odmianach są wymienne...

w zwykłych listwa idzie łącznie z szybą

 

mikan jak masz ten temat to podeślij..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć nie mam, ale gdzieś o listwach było, podpiąłem się pod temat jak to w turasie jest z chromu na shadow i wszyscy jednomyślnie napisali że wszędzie ok, ale trzeba wycinać nad kufrem i wklejać razem z szybą.

Fajnie jakby było inaczej, choć już de fatco do mojego chrom line-a z się przyzwyczaiłem, mam titansilber to nie ma tragedii, gorzej moim zdaniem wygląda chrom na czerni/granacie - za bardzo zalatuje audi i vw :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam titansilber tyle że z zwykłymi listwami, a te lubią pęcznieć i wygląda to okropnie

nowe tylko cztery sztuki listw zgarniających to koszt ok. 520zł., a za tyle to można kupić używany komplet shadow lub chrom które nie pęcznieją

 

muszę znaleźć magików od angoli w okolicy zapewne wiedzą czym to się je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja u siebie w kombi wymieniałem ze zwykłych na chrom. Przy bocznych szybach bagażnika trzeba wycinac nożem starą listwe a nową montowac na klej, najlepiej do szkła. Inna opcja to wymiana calych bocznych szyb. Jesli ktos albo Ty zrobi to ujowo(wycinka starej listwy nożem), bedzie widać, że cos rzeźbione, ale przy odrobinie szczescia i pewnej ręki - bedzie dobrze. Reszta listw na wcisk, bez problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.