Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

prosze o rzeczowe opinie o aucie z ogłoszenie, oczywiscie tyle na ile da sie je wyrazić ze zdjeć oraz o modelu 320i 2.2 jako takim

http://allegro.pl/show_item.php?item=4291505250

 

Nadmienie, że szukam już długo e39 ale zaczynam mysleć, ze dobre auto nie istnieje jesli ma się do wydania max 25000zł na samochód od 2002r w wersji 525i/d lub 530i/d.

Dlatego zacząłem patrzec na bardziej budżetowe bmw. 320d to naturalnie trudny temat. 325i oraz 330i są pratycznie nieosiadgalne. 318i 143KM mają niepewną opnię.

mamy zatem 320i u handlarza spod Radomia. Oczywiscie nie wierzę w nic z opisu bo z paroma handlarzami mieałem już styczność ;)

W tym aucie widać brak zaslepki lub całego sprysku prawego reflektora, nieoryginalne radio. Listewka lewego błotnika zdaje sie byc wyzej od tej na drzwiach ale co ciekawe, tak samo jest w katalogu e46 touring, który posiadam.

W opisie 2 kluczyki na foto 1, z vinyu wychodzi, ze kanapy kładzionej brak. Prosż ejednak o przygladniecie sie zdjeciom oraz o zestawienie ich z Vinem (kk48638) i wyrażenie opinii czy warto podjechać (mam ok 100km) aby obejrzec to auto. Cena z opłatami to 20.000zł, może do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja bardzo lubię ten silnik M54 2,2 ma fajny sound i jak dla mnie zadowalające osiągi w trójce. Zdjęcia tak podpicowane że niczego nie mozna być pewnym za to ilość paliwa w baku która wytarcza na przejechanie 2km mówi o sprzedającym jak dla mnie wszystko :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 2002 a nie jak w opisie 2003.

Błędy lamp tylnych,co to żarówek zabrakło i płynu od spryskiwacz ze nawet na benzynę zabrakło....oj marny marny handlarzyk

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAEV11080KK48638

Kod typu EV11

Typ 320I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M54

Pojemność skokowa 2.20

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STOFF JACQUARD/GRAU-(WAR TITANGRAU) (H9TT)

Data prod. 2002-08-20

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 44

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S434A INTERIEURLEISTEN Wyp. wn., powierzchnia aluminium

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

P972A COMFORT PAKET Pakiet komfort

P981A COMFORT PLUS PAKET Comfort Plus Paket

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że marny ;)

Tak, paliwo i żarówki widziałem. Ponadto tekst "te bmw" a w innym jego ogloszeniu "jeśli kupisz tego audi..." ;)

Do rocznika młodszego niż w rzeczywistosci trzeba się przyzwyczaić czytajac ogłoszenia w PL. U nas nawet auto ze stycznia np. 2002 jest "modelem 2003" (autentyczny przypadek przy 525d).

No ale serio męczy mnie już szukanie auta. Tym bardziej, ze idzie lato, mam dzieci a moja awaryjnie kupiona e36 jest coupetą bez klimy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole auta bez oznaczenia modelu ale tu faktycznie byc ono powinno. Pewnie klapa okaze sie byc mimo to ciezsza od seryjnej o szpachle ;)

natomiast listwy (wewnetrzne?) sa chyba takie jak w vinie czy nie?

No daleko nie mam ale bylem juz w kilku miastach, w tym takze w Essen i troche znudzilo mi sie wypalanie paliwa w ciemno ;)

a wie ktos czy latwo jest z takiej 320 usunac katalizatory? I jak poznac czy nadal tam sa bez kompa, patrzac na puszki? U handlarzy coraz mniej aut ma katy a zadne check engine sie nie swieca mimo obecnej kontrolki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, listwy wewnętrzne. Wyglądaja mi na oklejone (tu może się mylę), ale na pewno nie takie są w VINie. Powinny być czyste alu, tak jak w tej e39: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że marny ;)

No ale serio męczy mnie już szukanie auta. Tym bardziej, ze idzie lato, mam dzieci a moja awaryjnie kupiona e36 jest coupetą bez klimy :(

 

Meczy Cie szukanie auta bo szukasz za pół darmo :cool2: takie auto mozna kupic dobre za 25 tys no ale jak zwykle ono sie nie pojawi tu na forum bo ktos mądry napisze ze to 10 letnie auto i ma kosztowac 15 tys :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos czy latwo jest z takiej 320 usunac katalizatory? I jak poznac czy nadal tam sa bez kompa, patrzac na puszki? U handlarzy coraz mniej aut ma katy a zadne check engine sie nie swieca mimo obecnej kontrolki.

 

Raczej trochę roboty z tym jest. a czy da sie jakos poznac? no nie wiem, strzelam, jakies swieże spawy, ślady cięcia

Wydaje mi się, że przy wycietym kacie w silniku M54 chceck engine bedzie sie swiecił. Jeśli nie od razu, to po przejechaniu kilkunastu km powinen sie palic...

Ogólnie katalizatory w BMW (m52/m54) mają bardzo dobrą trwałosc, przy org. przebiegu 200 tys km mają wyniki spalin jak w nowym aucie.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałości się nie obawiam, raczej pazerności handlarza ;)

Nie wycinają ich bynajmniej z powodu ich uszkodzenia ;)

 

Rozumiem, wiedziałem o co chodzi. Miales przypadki ze oglądałes e46/e39 z wycietym ewidentnie katem? Na pewno będzie nieco inny dzwięk samochodu, BMW mają dokladnie przeliczony wydech, kazda drobna zmiana jednak zmienia dzwięk.

 

Wg mnie często jak katalizator jest wycięty to swiadczy o przebiegu 300-400 tys km lub większym... bo sie posypał, to wycięli.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, nigdy nie ogladalem (swiadomie) bmw bez kata. Nasluchalem sie za to historii jak to np w radomiu nie kupi sie auta z katalizatorem. Wolalem spytac choc w 6 cylindrowych bmw faktycznie usunieciu musi byc trudniejsze niz np w e36 318i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie, nigdy nie ogladalem (swiadomie) bmw bez kata. Nasluchalem sie za to historii jak to np w radomiu nie kupi sie auta z katalizatorem. Wolalem spytac choc w 6 cylindrowych bmw faktycznie usunieciu musi byc trudniejsze niz np w e36 318i

Ja oglądałem i słuchałem BMW R6 bez kata, jest w Opatowie taki komis który przy każdym aucie wycina katalizator :mad2: poznasz takie auto od razu, ma tak płaski dzwięk wydechów jak obecne F1 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.