Skocz do zawartości

Tłumik z4 e85 2.5i


hotspurfc

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego?

 

Nie zawsze się jeździ na gazie.

 

Mam wrażenie, że w Polsce cały czas założenie gazu traktuje się ambicjonalnie i nie wypada. Jak ktoś lubi wyrzucać pieniądze do śmieci to jego sprawa.

 

Ano dlatego, że zmiana samego tłumika tak wpłynie na poprawę mocy jak diody w spryskiwaczach :mrgreen:

Jeżeli chodzi o LPG sam używam w starym VW bo służy mi do pracy jako wół roboczy ale LPG w Z4 ........... szkoda komentować :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
pewnie. zastaw się a postaw się :mad2:

To właśnie Ty uczyniłeś, nie stać cię było na jazdę Z4 2,5 a teraz będziesz dorabiał ideologię do kurka od wanny w zderzaku, pomyśl jeszcze nad żaglem na klapie bagażnika, podobno da się jeździć jeszcze taniej :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pomyslec nad gazem do e89 :roll:

Moze w nastepnej generacji z4 zrobia juz tak maly bagaznik, ze ludzoim odejda tak szalone pomysly :mad2:

Beste Maschine der Welt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie. zastaw się a postaw się :mad2:

To właśnie Ty uczyniłeś, nie stać cię było na jazdę Z4 2,5 a teraz będziesz dorabiał ideologię do kurka od wanny w zderzaku, pomyśl jeszcze nad żaglem na klapie bagażnika, podobno da się jeździć jeszcze taniej :duh:

 

pozwól, że nauczę Cię odrobinę logiki. Z tego, że chcę jeździć taniej wcale nie wynika, czy na coś mnie stać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze pomyslec nad gazem do e89 :roll:

Moze w nastepnej generacji z4 zrobia juz tak maly bagaznik, ze ludzoim odejda tak szalone pomysly :mad2:

 

Gdyby tylko zrobili coś jak Cayman, z dwoma małymi bagażnikami i silnikiem pośrodku ;)))

 

Czyli zaczyna się, jak z każdym modelem, który jest wystarczająco stary, aby zejść pod polskie "strzechy". Pewnie za rok czy dwa zaczną dominować tu tematy a'la "problem z parownikiem" czy "pęknięty kolektor".

 

Abstrahując zupełnie od kwestii finansów czy oszczędności (sprawa indywidualna - przełożenie "oszczędź"/"pokaż się"), to jaki jest sens dodawania Zetce dodatowych 50-60 kilogramów wagi? :mad2: :mad2: :mad2: Chyba żeby docisnąć tylną oś w zimę.

 

Muszę zajrzeć na forum S2000. Ciekawe, czy tam też już gazują? ;)

 

Ale żeby nie było - Bristol Bleheim dostawał w serii wielką butlę LPG. Tyle że było to już i tak bardzo ciężkie GT.

 

Z tymi tłumikami trochę ciężka sprawa. Seria brzmi w miarę elegancko, chociaż dość cicho. Dostępne aftermarketowe tłumiki nie dodają rzędowej szóstce głębi czy basu, a jedynie taki "puszkowy", metaliczny hałas. Brzmi to trochę jak czterocylindrowe "rajdówki" na KJS. Trochę szkoda, bo seryjny Tiburon V6 brzmiał lepiej.

20141104_063438-1.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja zamontowałem instalacje lpg do swojej piękności i nie żałuje , butla i wlew sprytnie ukryty , moc i osiągi identyczne, auto super znosi lpg :) oczywiście instalacja przeznaczona do 300 konnej maszyny :) kolejna miła niespodzianka w kieszenie na stacji :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Po co ukrywać oznaki, że jest się ekologicznie nastawionym do świata :lol:

Powinno się pokazywać korek LPIDŻI :8) a nie go ukrywać :mrgreen:

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.