Skocz do zawartości

e39 540i Touring GDAŃSK WBADJ51090BH20024


Rekomendowane odpowiedzi

Za tą kasę lepiej zabierz dziewczynę lub żonę ewentualnie chłopaka i wyleć z nią(nim) na wakacje.

Piszę poważnie.

 

 

:cool2: dobre dobre przynajmniej będziesz miał miłe wspomnienia ale kupienie trupa tez jest zalecane bo mozna zwiedzić nim cały kraj wszędzie gdzie sie spie...... Masz nocleg :cool2: i tak np wracasz z nad morza tydzien a nie pare h :cool2:

 

za to wszystkie twoje sa najlepsze i pewnie jeszcze od dziadka z wermachtu :mad2: wróżysz z fusów tyle ci powiem

viewtopic.php?f=44&t=155630

ciekawe kogo ten temat? handlarzyku... :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal ci dupę ściska? Wklejacie tu szroty i chcecie merytorycznych wypowiedzi zamiast jechać zobaczyć sprawdzić ,

90% tych aut ktore tu wklejacie to trupy i tyle jezeli nie macie kasy na zadbane bmw to mozna kupic inna markę no ale nie ma jak szpan przed kolegami ze ma sie bmw nie ważne ze licznik cofnięty nieważne ze to ulep ważne ze znaczek na masce .

 

A najwiecej psiocza na mnie ci ktorzy sami sprzedają bmw tylko sie tu nie ujawniają i sprzedają po cichu auta tyle w temacie .

 

Za dużo tu aut sprzedałem na forum zeby nie pisać co mysle o tych trupach wklejanych na forum .

 

Dobre auto nie trafia na ten dział i tyle po dobre auto jedzie człowiek któremu nie potrzebne jest czytanie bzdur

Ktore tu masa ludzi wypisuje tylko go stać na przegląd czy serwis bmw .

 

Jedynie łowcy okazji wklejaja tu większość taniochy z allegro .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no i pogratulować.

 

A pitoleniem osobników typu Zenek się nie przejmuj. Raz, że żyje on w innym świecie, dwa - handluje autami, więc co ma pisać? Food for thought ;)

 

Dzięki :)

 

Wiedziałem co wklejam w ten dział i jakich komentarzy mogę się spodziewać. Nigdy nie sugerowałem się zdjęciami.

Wrzuciłem tą ofertę po to by uzyskać informację czy ktoś zna ten samochód i może coś więcej o nim powiedzieć i czy ktoś z forum miałby chęci i czas obejrzeć ten samochód.

Sam nie mogłem tego zrobić ze względu na charakter pracy. Wiedziałem że pojadę obejrzeć auto, jednak nie wiedziałem kiedy.

Wiem że samochód na pierwszy rzut oka może wyglądać jak trup. Jednak sprzedający mówił przekonująco i rzeczowo a zdjęcia przedstawiały faktyczny stan, bez picowania, plakowania i ściemniania. Rozmowa odbyła się zanim wrzuciłem informację o tej 540tce.

Zawsze interesowałem się takimi ofertami. W podobny sposób kupiłem swoję e38.

 

540tka będzie służyła jako auto na dluższe wypady (hel itp.) deską, żagiel na dach i jazda. Auto miało być tanie,z dużym silnikiem sprzężone z manualną skrzynią i technicznie zadbane.

Udało się.

 

Polecam wszystkim w miarę możliwości samemu wybrać się obejrzeć interesujące nas auto.

Tak naprawdę trzeba ufać sobię, jakiejś wrodzonej intuicji. Tym bardziej że większość z Nas tutaj, wielokrotnie podczas zakupu miała styczność z różnymi sprzedającymi, widziała różne oferty. Na takiej podstawie można wyrobić sobie coś na kształt intuicji kupującego :)

 

PS. 540tka śmiga pięknie :) AVE V8!!!

http://farm8.staticflickr.com/7143/6826155841_0459a462fa.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.