Skocz do zawartości

Sprezyny GT Cupline - jak obniżą, jakie amorki?


318 IS

Rekomendowane odpowiedzi

Móglby mi ktoś powiedziec o ile mam obnizone autko? kupilem niedawno i mnie cos trafia bo nigdzie nie moge podjechać ;-) %5B640%3A480%5Dhttp%3A//img529.imageshack.us/img529/3463/1000859large8hf.jpg

ps. może ktoś chce kupić lub zamienić sie na te sprężyny, chętnie wezme seryjne lub lekko obnizające ;-) ale nie wiem co to za firma(sa czerwone) w dobrym stanie, na trasie autko prowadzi sie rewelacyjnie ale ja jezdze glownie po miescie i mam problemy z krawężnikami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietny pomysl by pokazywac fotke auta na trawie to jedno, a druga sprawa skad mamy wiedziec, o ile masz obnizone auto

 

Co dopostow kolego, sam jezdze na 17 225/45 przod i autko jest na sprezynach h&r fioletowe lub rozowe ( ciezko zdecydowac- taki nijaki ten kolor :mrgreen: ) z tego co sie dowiadywalem to - 60,niestety kupilem autko na takim zawiasie i stwierdzam ze w Kraku jest MASAKRA :duh: z ta konfiguracja. NIE POLECAM

Jak ktos pisal, problemy z parkowaniem na kraweznikach :? , wieszanie sie na progach :oops: , a po zimie na 15'' polowy oslon nie mam :mad2: . Na szczescie zdjelem sam ta pod zderzakiem.

W przyszlym tygodniu zmieniam amory i zastanawiam sie nad b6+ sprezynki -30mm lub seryjne,co o tym sadzicie, moze ktos wie jak sie sprawdza ta konfiguracja ?????

TYM razem Moja kobieta skrzywdzila moje autko na MAXA- urwała przod na Grand Cheerokim.... :-( Na pocieszenie M3:-)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie ma znaczenie na czym stoi? wystarczy ze bedzie na rownym terenie, obniżenie ocenia sie po tym jak blotnik sie ma do kola a nie jak sie ma prog do ziemi, ale mniejsza z tym.Są magicy którzy tylko spojrzą na auto i wiedza na czym stoi(wysokość spreżyn), i do nich było skierowane pytanie.Odpowiedzi "skad mam wiedzieć nie sa w dobrym stylu".Autko jest obniżone o 60mm, co niektórzy nie mieli problemu zeby to ocenić.

Ps. po krakowie nie da sie z ty jezdzić, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Co mam zastosowac do E30? NIe chce gleby totalnej tylko dobre polaczenie komfort/sport 60/40 to chyba przy duzo co?

Co wybrac olejowe amory czy gazowe?

jeden kolo polecil mi Bilsteiny B6+sprezyny Eibacha.

CO Wy na to?

Moj braciak ma taczke w E30-bilstein (nie wiem jaki)+H&R

Co czego wymagam od zawiechy to amortyzacje przy kazdym niemal dolku a nie dobicia i belkotliwa droga w czasie jazdy. Zaakceptuje brak mozliwosci napicia sie w czasie jazdy.

Autem bede ganial po Anglii, tu sa drogi lepsze niz w PL ale nie takie jak w Niemczech, Szwajcarii czy Francji, bo tam to nawet lokalne sa super.

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.