Skocz do zawartości

PROBLEM Z CENTRALNYM ZAMKIEM


SzafaTczew

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli padł silniczek to nie trzeba wymieniać całego zamka tylko sam silniczek. Zamek jest rozbieralny a silniczek wyciągany nawet nie lutowany tylko na wcisk. Ale uważaj przy rozbiórce bo w środku dużo trybików jest a jak się wysypią to :duh: :duh: :duh: :duh: . Sam wymieniałem silniczek więc wiem. są dwa jeden otwiera drugi zamyka jak dobrze pamiętam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli padł silniczek to nie trzeba wymieniać całego zamka tylko sam silniczek. Zamek jest rozbieralny a silniczek wyciągany nawet nie lutowany tylko na wcisk. Ale uważaj przy rozbiórce bo w środku dużo trybików jest a jak się wysypią to :duh: :duh: :duh: :duh: . Sam wymieniałem silniczek więc wiem. są dwa jeden otwiera drugi zamyka jak dobrze pamiętam.

 

Gdzie kupiłeś taki silniczek? i jaki był koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniczek jest raczej nie do dostania, jestem tego prawie na 100% pewien. Z tymi trybikami to nie przesadzaj, dwa półkola zębate. Wymieniać silniczków w bmw raczej się nie opłaca, używane zamki są tanie (miałem rovera 75 identyczny zamek, prawie i tam do drzwi kierowcy w wersji europejskiej potrafił używany 250 kosztować). Chyba, że masz zamek drugi niesprawny i przy odrobinie farta padł ci silniczek który miałeś dobry (są dwa silniczki, jednak różnią się miedzy sobą). Ja zamek kupiłem za 60 złotych więc nie było potrzeby się bawić, ale zostawiłem sprawny silniczek i może będzie kiedyś potrzeba wymiany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.