Skocz do zawartości

E92 2008 Reguły koło Warszawy WBAWD11069PW14281


Rekomendowane odpowiedzi

Akurat pracuję w troszkę innej branży i nie mam nic wspólnego z opisywanym autkiem, ale chodziło mi po prostu o Twoje tłumaczenie.. Nie kupię bo przez długo czasu nikt go nie kupił. :P

 

Powiem szczerze że w cenach części 3ki jeszcze zbytnio się nie orientuje, ale mowa o różnicy w cenie 3tys. zł przy kupnie auta które kosztuje 60tys.. hmm.. Co najmniej dziwnie to brzmi.

Mi jak magiel padnie to jestem 13 tys. zł w plecy, a to tylko jedna z wielu części w aucie :D

 

Jak masz blisko to sprawdź to auto dokładnie - i jeśli się okaże że szrot to przynajmniej przestrzeżesz przed nim innych a i sam zaczniesz się wyrabiać w sprawdzaniu autka dla siebie :D

 

A oglądnie zza płotu.. Chyba już więcej da się zobaczyć na zdjęciach w internecie :D

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowa o różnicy w cenie 3tys. zł przy kupnie auta które kosztuje 60tys.. hmm.. Co najmniej dziwnie to brzmi.

Mi jak magiel padnie to jestem 13 tys. zł w plecy, a to tylko jedna z wielu części w aucie :D

 

To nie do końca tak jak mówisz, mam auto, i nie pali mi się z zakupem więc po co mam kupować coś co stoi pół roku (lub nawet tydzień) na placu i kosztuje o kilka tysięcy drożej, ta różnica 3-4 tysięcy nie jest duża, ale widziałem podobne auta w cenach o nawet 4000zł taniej, i nie były to komisowe samochody które nie wiadomo czemu stoją pół roku.

Jeden przed moim urlopem zszedł po 2 dniach (czarny 2.0 diesel z mazowieckiego za chyba 50000zł ale golas w środku, kto przegląda aukcje ten na pewno widział). Nawet handlarze z autoauto (byłem w zeszłym tygodniu), lub ludzie z forum którzy szukają samochodu już długo powiedzą to samo, dobre auta schodzą zwykle w przeciągu 2 dni.

 

Wiesz ilu ludzi odświeża takie aukcje co chwilę? Po pojawieniu się samochodu, jeśli mam szczęście i po odświeżeniu licznik wejść wskazuje 0, to jak wracam z lunchu jest już czasem nawet ponad 100 wejść. Dzwonisz następnego dnia żeby się umówić na oglądanie i zgadnij co? Samochód sprzedany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dobre auta schodzą zwykle w przeciągu 2 dni.

 

.

 

Bzdura chyba tanie ale napewno nie dobre bo dobre nie sa tanie ,dobre auto musi postać zanim przyjedzie ten jeden klient ktory szuka nie taniego ale dobrego ,większość szuka okazji cenowych ,a pózniej jakoś sie doinwestuje grata :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dobre auta schodzą zwykle w przeciągu 2 dni.

 

.

 

Bzdura chyba tanie ale napewno nie dobre bo dobre nie sa tanie ,dobre auto musi postać zanim przyjedzie ten jeden klient ktory szuka nie taniego ale dobrego ,większość szuka okazji cenowych ,a pózniej jakoś sie doinwestuje grata :mrgreen:

dokładnie ja kiedy sprzedaje swoje auta zwykle schodzą w przeciągu 2mscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, dobre auta schodzą zwykle w przeciągu 2 dni.

 

.

 

Bzdura chyba tanie ale napewno nie dobre bo dobre nie sa tanie ,dobre auto musi postać zanim przyjedzie ten jeden klient ktory szuka nie taniego ale dobrego ,większość szuka okazji cenowych ,a pózniej jakoś sie doinwestuje grata :mrgreen:

Święte słowa - taka prawda.

Lepiej bym tego nie ujął ;)

http://imagizer.imageshack.us/v2/320x240q90/196/nduk.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.