Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zenek twoje podejście do aut jest szeroko znane na forum więc po co te teksty? nie widziales auta nawet ale piszesz ze e90 330d za 43,5tys z PL salonu ze sprawdzoną przeszłością to ulep (bo wg ciebie musi kosztować pewnie co najmniej 50-60 :D ,a jesli nie -to szrot)

Super znawca z ciebie, znasz lepiej stan auta niż jego właściciel - gratuluje Ci tych zdolności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zenek twoje podejście do aut jest szeroko znane na forum więc po co te teksty? nie widziales auta nawet ale piszesz ze e90 330d za 43,5tys z PL salonu ze sprawdzoną przeszłością to ulep (bo wg ciebie musi kosztować pewnie co najmniej 50-60 :D ,a jesli nie -to szrot)

Super znawca z ciebie, znasz lepiej stan auta niż jego właściciel - gratuluje Ci tych zdolności :)

 

 

A gdzie ja napisałem ze e90 za 43 tys to ulep? Ulep moze byc jak go sprawdzisz i udowodnisz zenka wstawiona ćwiartkę .

 

330xd e90 uszkodzone sa po 8000-9000 euro z początku produkcji .

Niewiem o co ci chodzi z tym e90.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K.... czytajcie co Zenek napisał i pózniej to sprawdzcie. Nikt z was nie jest w stanie tego zweryfikować. Dlaczego? Bo panowie nie macie zielonego pojęcia o co mu chodzi. Przestancie go piętnować, bo nie macie elementarnej wiedzy, gdzie jesteście i o co wam chodzi. Jeżeli ktoś się czuje obrażony, to przepraszam nie mój problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny humanista (adalbert)! Ach, jak ja uwielbiam tych 2 forumowiczów :mrgreen: No właśnie, nikt nie może zweryfikować samochodu po zdjęciach. Wróżenie z fusów jak wróżbita Maciej jest chore. Można doradzić, ale nie straszyć, że grat czy ulep.

 

@Vapor, oczywiście masz rację. Po co wydawać 30k na stary model, kiedy można trochę dołożyć i mieć nowszy? Oczywiście są sztuki (bardzo rzadko), które mogą tyle kosztować, ale jest ich tak mało, że większe prawdopodobieństwo jest trafienia okazji, o której wspomniałem niż znalezienie i zakup takiego rodzynka. My, po prostu nie mamy takiej wiedzy jak nasi koledzy i nie możemy dyskutować na takie tematy, bo jesteśmy kretynami. Zenek idzie zaparte ze starym motto "Moja racja jest mojsza niż Twojsza" ;) Mieszkam przy granicy, znam paru handlarzy i wiem jakie kupony przywożą, żeby zarobić jak najwięcej. Tanie koszta, tu myk, tam jakiś myk i się kasa trzepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiedzę, owszem, ale dziennikarską. Czytasz "gazety" i to co w nich napiszą tutaj prezentujesz (starasz się przynajmniej Po raz trzeci napiszę. Nie posiadasz elementarnej wiedzy na czym polega handel autam. I rzecz najważniejsza. Nie odnoś się do tego, co ktoś napisał, każdy się może wypowiedzieć subiektywnie w każdym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz wiedzę, owszem, ale dziennikarską. Czytasz "gazety" i to co w nich napiszą tutaj prezentujesz (starasz się przynajmniej Po raz trzeci napiszę. Nie posiadasz elementarnej wiedzy na czym polega handel autam. I rzecz najważniejsza. Nie odnoś się do tego, co ktoś napisał, każdy się może wypowiedzieć subiektywnie w każdym temacie.

 

Olej hejtera :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbert, widzę, że jesteś kolejnym znachorem. Nie masz pojęcia kim jestem i jaką mam wiedzę. Mógłbym napisać o Tobie, że jesteś bufonem z zerowym poczuciem humoru, który przelewa swoje żale na forum wywyższając się i wmawiając innym jakimi są idiotami/debilami, co czytają i jaką mają profesje. Ale niestety (a może stety ;) ) Cię nie znam i nie mogę tego powiedzieć, a może mogę? Przecież to subiektywna opinia. ;)

 

@Zenonie Zasięgnij wiedzy co to hejter. :mrgreen:

 

Dla mnie dyskusja skończona. Swoje racje przedstawiłem. Wiedziałem, że w końcu dojdzie do takiego obrotu sprawy. Niektórych pozdrawiam, a niektórych trochę mniej :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po pierwsze E46 330Ci to dziś auta które stają się mocno poszukiwane przez pewną grupę ludzi dla których bardziej się liczy model/silnik - ostatni prawdziwy R6 bez bajerów - od rocznika

Po drugie E46 330Ci to najmocniejsze coupe z linii E46 czyli taki sam rodzyn jak następca e92 335 którego ceny też są/będą inne niż modeli ze słabszymi silnikami

Po trzecie rok temu w maju sprzedałem 330Ci 2000 rok za ~24kzł, nie czarne, nie srebrne i dziś wiem, że też bym dostał tyle samo, a może nawet więcej bo te samochody w stanie ponad allegrowym nie tanieją. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze E46 330Ci to dziś auta które stają się mocno poszukiwane przez pewną grupę ludzi dla których bardziej się liczy model/silnik - ostatni prawdziwy R6 bez bajerów - od rocznika

Po drugie E46 330Ci to najmocniejsze coupe z linii E46 czyli taki sam rodzyn jak następca e92 335 którego ceny też są/będą inne niż modeli ze słabszymi silnikami

Po trzecie rok temu w maju sprzedałem 330Ci 2000 rok za ~24kzł, nie czarne, nie srebrne i dziś wiem, że też bym dostał tyle samo, a może nawet więcej bo te samochody w stanie ponad allegrowym nie tanieją. :cool2:

 

Nic dodać nic ująć :cool2:

Ale dodam tych aut jest coraz mniej .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adalbert, widzę, że jesteś kolejnym znachorem. Nie masz pojęcia kim jestem i jaką mam wiedzę. Mógłbym napisać o Tobie, że jesteś bufonem z zerowym poczuciem humoru, który przelewa swoje żale na forum wywyższając się i wmawiając innym jakimi są idiotami/debilami, co czytają i jaką mają profesje. Ale niestety (a może stety ;) ) Cię nie znam i nie mogę tego powiedzieć, a może mogę? Przecież to subiektywna opinia. ;)

 

@Zenonie Zasięgnij wiedzy co to hejter. :mrgreen:

 

Dla mnie dyskusja skończona. Swoje racje przedstawiłem. Wiedziałem, że w końcu dojdzie do takiego obrotu sprawy. Niektórych pozdrawiam, a niektórych trochę mniej :norty:

Marcin, ja naprawdę nie chcę prowadzić jakichkolwiek sporów, ale twoje ataki na innych użytkowników tego forum w stylu, co ktoś napisał, jakie ma zdanie, nie ma żadnego sensu. Przecież to jest forum i każdy może się dowolnie wypowiedzieć. Jak już, to odnoś się do założonego tematu, a nie do tego co ktoś napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam przy granicy, znam paru handlarzy i wiem jakie kupony przywożą, żeby zarobić jak najwięcej. Tanie koszta, tu myk, tam jakiś myk i się kasa trzepie.

Znasz paru handlarzy kolego i wiesz co przywoza . Mysle ze to trochę za mało by mieć pelne rozeznanie w handlu autami . Tu myk , tam myk - podajesz typowe przykłady handlarskich sztuczek :D . Z jednym się z Toba zgodze - warto poswiecic trochę czasu na szukanie dobrego i pewnego auta i może się zdarzyć ze trafi się nam okazja . Ale procent takich szczesliwcow jest nie wielki . Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie odchodzimy od tematu. Prawda taka że najtańsze egzemplarze trzeba od razu eliminować (no chyba że ktoś ma poniżej 50 km do obejrzenia auta). Powtarzam jak auto dobre sprawdzone itd to moment się sprzedaje. Jak ktoś ma ciśnienie na auto to niech obejrzy 4-5 sztuk i wybierze ta w najlepszym stanie. Samochody są tanie na allegro bo jak 3-4 kupując obejrzy i okaże się że szrot to sprzedawca zjeżdża z ceny bo do niego dochodzi że nie sprzeda trupka w normalnej cenie... Najlepszy przykład BMW e90 z Włocławka... Zaczynał od ceny 33900zł do opłat (2007 rok 320d 143 km) teraz stoi za 29800zł i chętnych nadal brak, sprzedaje od listopada (oglądałem i dzwon jakich mało, od razu odpuściłem, już po zdjęciach przodu widać że bity tak że nie byli wstanie tego normalnie poskładać). http://allegro.pl/bmw-e90-2-0-d-143km-czarny-sufit-alu17-serwisowana-i4978756814.html i takich aut jest zalew na allegro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
O tym co jest ładniejsze e90 czy e46,to kwestia gustu. A o gustach się nie dyskutuje :nienie: widzę że Panowie troche odbiegli od tematu auta, to ja przypomne że to gniot, i ja osobiście tego bym nie kupił. Wolałbym już kupić przedlifta i zrobić z niego polifta :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem po co odkopywać stary temat jak auto juz dawno sprzedane bo było tanie nieważne ze przodu nie miało i silnik rozwalony wazne ze przy zakupie trzymało sie kupy i odpaliło :cool2:

Większość ludzi woli nowy model po wypadku niz starszy bezwypadkowy .

Temat do zamknięcia .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.