Skocz do zawartości

jakie tarcze przód?


shorty1988

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym założył trw zawsze zakładami klienta i nigdy nie miałem reklamacji. Ate też epoki ale na rynku jest dużo podrob . a kolejna sprawa ze jak nie wyczyscisz przed założeniem piast na blysk to jakie by nie były tarcze to szybko będą krzywe.pozdrawiam tarcze trw cena ok 180 zł szt i klocki ok 150 jak chcesz jutro ci mogę dokładnie sprawdzić cenę hurt jak cos to pisz na priv.
www.Car-los.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Ja mam na tyl tarcze ate i chyba na przod tez walne, ale placilem duzo, chyba kolo 300zl sztuka bo robilem na ostatnia chwile przed wyjazdem i nie bylo czasu szukac gdzie taniej. A klocki mam ate ceramic i innych nie kupie juz (na stronie w podpisie jest porownanie jak wyglada kolo z tymi klockami a jak bez)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
podepne się pod temata

 

w niedługim czasie będzie szykowała mi się wymiana klocków na przód.Założone są tam TEXTAR i tu pytanie czy można nówki TEXTAR dać na przód? jeśli tarcze nie są pierwszej młodości lecz pracowały na nich textary???

Koledzy spokojnie, przetłumaczę: staszek chce wymienić tylko klocki, a że tarcze ma już używane to zastanawia się czy może założyć nowe czy tylko używane :mrgreen:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytam ze zrozumieniem !!! Nie ma juz tych brembo oro srolo trolo czy nie wiem co jeszcze kolego...wiec chuba Ty czytasz czytac nie potrafisz ze zrozumieniem ;) oryginał tarcze i klocki rzecz swieta! Wszystko w oryginale ma byc w bmw a nie jakies wynalazki ze dluzej wytrzyma itd...a pozniej jest taki ulepiec...tarczke trw klocki textar zaraz lampy diody z Chin itd ale jeden plus ;) na wies tuning sie nadaje ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez czytam ze zrozumieniem !!! Nie ma juz tych brembo oro srolo trolo czy nie wiem co jeszcze kolego...wiec chuba Ty czytasz czytac nie potrafisz ze zrozumieniem ;) oryginał tarcze i klocki rzecz swieta! Wszystko w oryginale ma byc w bmw a nie jakies wynalazki ze dluzej wytrzyma itd...a pozniej jest taki ulepiec...tarczke trw klocki textar zaraz lampy diody z Chin itd ale jeden plus ;) na wies tuning sie nadaje ;)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

 

 

Pieprzysz jak potłuczony ... serio, coś ty brał ( może czego żeś nie wziął )

Nie wiem od kiedy sportowe odlewane tarcze mają dłużej wytrzymać niż seria ...

To nie konkurs na jeżdżenie do usranej śmierci na jednych tarczach.

Pokaż swoje cudo cwaniaku to porównamy czyj jest ulep a czyj ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.