Skocz do zawartości

moduł komfortu e46


kumplus

Rekomendowane odpowiedzi

siema co moze byc przyczyną jak zamykam drzwi to sie otwierają muszę zamykac z 10 razy zeby zamki wkoncu zamkły drzwi patrzyłem na moduł i widze ze przekazniki są nowe. dodam ze jak zamykam z guzika koło awaryjnych to działają od razu a jak z pilota czy z klucza to zamykam i zamykam a one sie otwierają od razu.a jesli zmienie moduł komfortu od innej bmw czy trzeba cos robic kompem czy przemienic i ma byc ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modułu to możesz go dowolnie zmieniać, ważne, żeby się wersja oprogramowania zgadzała, tam na nim masz podane numery HW i SW jak masz moduł LOW to możesz wziąć LOW lub HIGH i też będzie pasował.

Jesli coś w module komfortu się uszkodziło to jest to uszkodzenie czysto mechaniczne, także komputerem nic nie zrobisz na pewno. A dlaczego się otwierają drzwi to nie mam pojęcia, zacząłbym od podpięcia komputera może tam się czegoś dowiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Ci obsługiwał jakiejś funkcji, np GM5-LOW nie obsługuje tylnych tylnych szyb, jeśli masz elektryczne tylne szyby, i z modułu HIGH zmienisz na LOW to Ci nie będą działać. Te moduły o których mówisz różnią się wersją oprogramownia, możesz przełożyć moduł nic się nie stanie ale będziesz musiał wszystkie opcje sprawdzać czy będzie on pasował, bo może Ci np przestać świecić światło we wnękach nóg, lub tylne lampki do czytania itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygladaja na nowe, a co rozcinales je i sprawdzales styki? watpie, wymien je i wszystko powinno wrocic do normy

witam rozcinałem własnie są wymienione styki są idealne jak zamykam guzikiem na desce to zamykają sie wszystkie prucz kierowcy jak zamykam pilotem czy kluczem to zaraz sie otwierają i zeby zamknąc auto to musze tak zamykas 10 razy a drzwi kierowcy nie reagują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz, czy uda Ci się zaryglować samochód jak otworzysz któreś tylne drzwi, jeśli tak to stawiam, że masz uszkodzony czujnik położenia drzwi w drzwiach kierowcy

witam sprawdziłem i cały czas to samo . dzwoniłem do goscia co naprawia moduły i powiedział ze to nie moduł powiedział ze na 100% kturys zamek rozebrałem wszystkie drzwi odłączyłem nawet siłownik w klapie tylnej i od ryglowania klapki wlewu paliwa i ciągle to samo. ja mysle ze to moduł bo nic innego nie zostało moze ma ktos jakis pomysł??? pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e36 tak się często działo, że zacinały się czujniki położenia drzwi i trzeba było czasami mocno walnąć drzwiami, żeby dało się zamknąć lub je mocno dopychać, nie wiem może ma to jakiś związek z tym, nie wiem co dokładnie sprawdziłeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e36 tak się często działo, że zacinały się czujniki położenia drzwi i trzeba było czasami mocno walnąć drzwiami, żeby dało się zamknąć lub je mocno dopychać, nie wiem może ma to jakiś związek z tym, nie wiem co dokładnie sprawdziłeś

najpierw ktos napisał ze przekazniki na module więc wymontowałem moduł jusz widziałem ze są wymienione ale rozciołem wyczysciłem choc były idealne,potem dowiedziałem sie ze napewno kturys siłownik w drzwiach rozebrałem wszystkie odłanczałem po kolei podpinałem pojedynczo nic to nie dawało czasami się zdarzy ze zamknie za pierwszym razem ale to zdarza sie raz na milion jeszcze mam zepsuty zamek od kierowcy bo jak zamkne drzwi bo one sie nie rygluja musze zamykac kluczem mechanicznie a jak wcisne ryglowanie drzwi z guzika to wszystkie sie zamykają prucz tych od kierowcy a jak wcisne rygiel i otwieram guzikiem to odryglowują się wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.