Skocz do zawartości

Poszukuję info. na temat e 30 cabrio


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Sprzedaję swoje e 36 na rzecz e 30 cabrio.

Mam parę pytań co do tego modelu.

Szukam wszelkich info. na temat e 30 w wersji cabrio, nigdy nie posiadałem tego modelu, nie wiem na co zwracać uwagę.

Z siników to wybrałem 1.8 , chyba jest to najbardziej optymalny wybór.

Na 325 to przeraza mnie spalanie, a 316 to trchę za słaba.

Wiec mam pytanie na co zwracać szczegulną uwagę przy zakupie BMW e 30 cabrio 318?

Były jakis rodzje silników 1.8 mniej lub bardziej udane?

Proszę o Wasze opinie co do tego modelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak bys cos wiedzial na temat tego autka ktos cos pomogl mial jakies info to daj znac bo tez szukam takiego autka tylko Ja bardziej bym gustowal w 320 chyba ze spalaniem nie bylo by jeszcze tragedi jak w 325 pozdrawiam i mam nadzieje ze znajdziesz cos ladnego Ja juz mam jedna na oku ale szukam info na co zwrocic uwage tak samo jak Ty :)pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie w archiwum bo było pare razy....

 

A mianowice stan uszczelek, nie pekajace nadwozie, progi, poszycie dachu. To najistotniejsze zeczy a potem to tak jak w normalnym autku:) ps. najlepiej jak ma najwiekszy wypas na to warto tez ....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co radzicie...

Kupić 325 czy 320 cabrio...?

Spalanie mojej e 36 320 jakos wytrzymywałem, a idzie lato i cena 95pb znowu pewnie dojdzie do 4.70zł a motor 2.5 wciągnie więcej paliwka.

Mam możliwość kupić jeszcze 318 (zawias podobno tzw.igła) tylko są szklanki do zrobiebia.

Poradźcie... 318 320 czy 325 ? :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak: to moje cudo po miescie pali ok 13l lpg natomiast wczoraj sie przekonalem ile pali na trasie, mianowicie jadac ze strednia predkoscia 90km/h nie scigajac sie z kazdym lepszym autem osiagnolem spalanie...... 6-7l . moze to tez zalezy od rodzaju instalacji gazowej gdyz moje wczesniejsze e30 318 palilo dokladnie tyle co 320. decyzja nalezy do ciebie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi odpowie od kiedy w e30 cabrio była mastyka a od kiedy baranek?

I czy normale jest to że przy z tyłu przy nadkolu przy łączeniu się poszycia z nadkolem jest szpara wielkości 3cm na 10cm? ( po obydwu stronach, auto ma nowy dach).

I czemu się świeci CHECK , i czy ma to coś wspólnego z niedziałającym prędkościopmierzem?

I na wolych obrotach ( wskaźniki na zegarach nie falują) mam wrażenie że troszke rzuca samochodem?

 

Potrzebuję szybko info., bo może TEN dzień będzie już jutro. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej znawcy koledzy mam juz swoje e-30 cabrio szukam do niego takiego czegos ladnego ;) wiatrołapu czy cos nie wiem jak to sie nazywa zaklada sie za przednimi siedzeniami zeby wiatr glowy nie urywal przy wiekszych predkosciach dzieki z gory za pomoc :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, co radzicie...

Kupić 325 czy 320 cabrio...?

Spalanie mojej e 36 320 jakos wytrzymywałem, a idzie lato i cena 95pb znowu pewnie dojdzie do 4.70zł a motor 2.5 wciągnie więcej paliwka.

Mam możliwość kupić jeszcze 318 (zawias podobno tzw.igła) tylko są szklanki do zrobiebia.

Poradźcie... 318 320 czy 325 ? :mad2:

 

kupuj 325i

zobaczysz niepozalujesz :twisted2:

Nordschleife... 20,8km w 9:38s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.