Skocz do zawartości

E36 COMPACT STW 160KM RÓŻNICE?


zielaqqq

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Witam,

 

już od dłuższego czasu szukam jakichkolwiek informacji na temat wersji STW. Posiadam e36 Compact 318ti właśnie w wersji STW 11/46. Jedyne info, jakie znalazłem na zagranicznych forach, to takie, że była to limitowana wersja na Szwajcarię i wyszła w ilości 46 egzemplarzy. Sprzedawca, od którego kupiłem samochód przedstawił mi jedynie notkę z jeszcze szwajcarskiego ogłoszenia, w której to właściciel napisał, że samochód ma silnik ma 160km, wzmocnioną skrzynię i szperę. Mój egzemplarz ma do tego pełny M Pakiet (łącznie z oryginalnymi lusterkami) zewnętrzny i wewnętrzny, oryginalnie obniżone zawieszenie (to akurat mogłem wyczytać w książce auta) - obecnie 3er jest mocniej obniżony.

Problem w tym, że w momencie, którym przyjechałem kupić beemkę, sprzedawca oznajmił mi, że skradziono mu schowek, na którym była tabliczka znamionowa z numerem mojego egzemplarza, czyli 11/46. Podejrzewam, że handlarz sprzedał po prostu tabliczkę za grube pieniądze. Mi zostało jedynie foto z ogłoszenia. Compiego i tak kupiłem, bo był w doskonalej kondycji ma pełne wyposażenie, jednak męczy mnie fakt braku jakiś dokumentów potwierdzających wersję. I tu moje pytanie - czy Pan również posiada taką wersję, jeśli tak, to czy ma Pan jakikolwiek certyfikat, dokument potwierdzający wersję STW? Być może warto by spróbować w takiej sytuacji napisać do BMW i poprosić o potwierdzenie wersji na podstawie VIN'u? Będę wdzięczny za odpowiedź i jakiekolwiek informacje na temat STW. Bezpośrednio na maila mogę wysłać foto beemki i tabliczki z numerem egzemplarza.

 

Pozdrawiam serdecznie

Sebastian L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.