Skocz do zawartości

E46 Coupe pytanie o przedni zderzak


mikimisz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie o to kiedy jakie zderzaki przednie montowano w E46 Coupe.

Mam auto z 02/2001 roku. Mam zderzak poliftowy (foto 1), do tego jest kierownica poliftowa (foto 2) a przy zmianie dywaników wyszło, że także pasują poliftowe http://allegro.pl/bmw-3-e46-dywaniki-welurowe-m-logo-jakosc-i4167094386.html, chociaż tego akurat bardzo pewny nie jestem. Realoem pokazuje, że zderzak jaki mam to także ten pofliftowy (foto 1)

 

Foto 1:

http://img06.tablica.pl/images_tablicapl/93194667_1_644x461_bmw-320-e46-lift-2002-polecam-pajeczno_rev010.jpg

Foto 2:

http://www.mwstewart.co.uk/images/cars/BMW/e46320ci/e46_320_ci_06.jpg

 

Patrzyłem na inne Coupety z 2001 roku i nie widziałem z takim zderzakiem, wszystkie mają przedliftowy zderzak.

I teraz moje pytanie, czy ja mam jakąś "przejściówkę" czy ktoś sobie zrobił półliftingu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupejki poliftowe na pewno nie wychodzily w 02, jak na moje oko to ulep z przodem od polifta, lub ktos po prostu z lwasnej woli zmienil caly przd na polift ;)
Cytat z wikipedii:

 

BMW E46 produkowano z przeznaczeniem na dwanaście rynków: chiński, europejski, egipski, indonezyjski, meksykański, malezyjski, filipiński, rosyjski, tajlandzki, amerykański, wietnamski oraz południowoafrykański. Jego debiut rynkowy przypadł na rok 1998 roku. Pod względem stylistycznym samochód znów przeszedł spore zmiany - sylwetka zyskała znacznie bardziej opływowe kształty. W kwietniu 2001 roku E46 został poddany face-liftingowi. E46 Coupe i Cabrio zostały poddane face-liftingowi w 2002 roku. Przez wszystkie lata produkcji model był wybierany do pierwszej dziesiątki najlepszych samochodów wg magazynu „Car and Driver”. W 2007 roku auto zostało wycofane z produkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wychodziły polfity to ja wiem.

Pytam czy były jakieś "przejściówki".

 

Z przodu mam tylko zderzak poliftowy (bez lamp i błotników), ALE realoem pokazuje dla mojego VINu właśnie taki zderzak (polifotwy) - tak jak i dla innych Coupe z 02/2001. Do tego ta kierownica, z tego co wiem to też jest polift. No i wymiary dla tylnych dywaników - przedlifty nie pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz zderzak, lampy i chyba maske poliftowa. Jesli to jest rocznik 2001 i masz tylne lampy nie-ledowe to wyglada ze masz ulepa :(

 

Tapnięte z Nexus 4

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Blotniki tez musisz miec poliftowe skoro masz lampy poliftowe.

 

Tapnięte z Nexus 4

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupejki poliftowe na pewno nie wychodzily w 02, jak na moje oko to ulep z przodem od polifta, lub ktos po prostu z lwasnej woli zmienil caly przd na polift ;)
Cytat z wikipedii:

 

BMW E46 produkowano z przeznaczeniem na dwanaście rynków: chiński, europejski, egipski, indonezyjski, meksykański, malezyjski, filipiński, rosyjski, tajlandzki, amerykański, wietnamski oraz południowoafrykański. Jego debiut rynkowy przypadł na rok 1998 roku. Pod względem stylistycznym samochód znów przeszedł spore zmiany - sylwetka zyskała znacznie bardziej opływowe kształty. W kwietniu 2001 roku E46 został poddany face-liftingowi. E46 Coupe i Cabrio zostały poddane face-liftingowi w 2002 roku. Przez wszystkie lata produkcji model był wybierany do pierwszej dziesiątki najlepszych samochodów wg magazynu „Car and Driver”. W 2007 roku auto zostało wycofane z produkcji.

 

poddane takiemu face liftingowi ze zmienily sie klamki kolory kierunkow i kilka innych bzdet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jesli masz przód po lifcie a tył przed liftem to masz po wypadku ale sie nie przejmuj bo może komuś sarna wyskoczyła i ktoś zmienił na po liftowy przód takich aut jest dużo . ważne że jeździ prosto i podłużnice sa proste a jak cie to gryzie to zmien lampy na diodowe sa znacznie ładniejsze i nie takie drogie a auto wyglonda znacznie młodziej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.