Skocz do zawartości

E39 2000r, 2,5 Diesel - usterka..?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:(

Przed chwilą zawiodła mnie po raz pierwszy moja e39..

Samochód posiadam od kilku lat, jednak dziś nadszedł ten dzień usterki:(

 

Odpaliłem autko, w którym znajdowało się mało paliwa, jednak nie było nawet jeszcze ostrzeżenia, że zostało 50km itp.

Chciałem zajechać na stacje, wyjeżdzam z podwórka, i.. auto staneło w miejscu:(

No poprostu staneła, jakbym wyłaczył kluczykiem stacyjke w czasie jazdy.

Nie było duszenia się, że niby nie ma paliwa. Nie było nic, normalna jazda i nagle stanął w miejscu..

 

Tak jakbym najnormalniej w świecie wyłączył kluczykiem stacyjkę. Ale prąd cały czas jest, kręci pięknie.. tylko nie załapuje.

Przy pierwszych dwóch, może trzech próbach na chwile zaskakiwała i gasła.. Teraz już zero reakcji:(

 

ktoś jakiś pomysł :( ?

 

 

1. :search: :search: :search: :search: :search: :search:

2.viewtopic.php?f=72&t=117890

Opublikowano
  • Autor

Takiej błyskotliwej opinie to się nie spodziewałem..

Niestety dolanie paliwa nie pomogło. Zapomniałem dodać w pierwszym poście.

 

No i jak wspomniałem w pierwszym, nie dusiła się od kończącego się paliwa. Poprostu zgasła.

Opublikowano
Skad miełem widzieć skoro nie napisałeś :D Popuść przewód przy wtryskiwaczu(klucz 17) i odpowietrz porządnie.
Opublikowano
  • Autor
Ale on nie gasł w sposób kończącego się paliwa.. zresztą widać rope w przewodach
Opublikowano
  • Autor
nikt... ? nic.. ?
Opublikowano
typowy objaw padniętej pompy progowej lub pompki paliwa w baku
http://imageshack.us/a/img222/358/img0470ji.jpg
Opublikowano
A dlaczego po prostu nie podjedziesz do mechanika zamiast tracić czas i pisać tu na forum, napisz jak mechanicy nic nie będą mogli wykombinować.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Opublikowano
najbardziej popularna rada na forum: podepnij auto pod kompa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.