Skocz do zawartości

Nowy Końcówka Wydechu E46 320D M47N


pawel1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Posiadam BMW E46 z 2005 r. Touring. Posiadam ten samochód 6 lat, staram się go zachować w oryginalnym stanie jedyna rzecz, która mi się nie podoba to..................... Tylny wydech. Akurat mam bardzo blisko do producenta firmy RM Motors, zastanawiam się nad wstawieniem tylnego wydechu RM3, bez wycinania katalizatorów itp....

http://rm-motors.pl/tlsamuni-rm3.html

Mam prośbę o porady opinie i sugestię bardzo dużo jeźdzę w trasie i czy po tym wydechu nie boli głowa po 10 km. Bardzo mi się podaba bardzo ładnie wypełnia tylny zderzak. Nadmienie, że codziennie robię ok. 200 km, i więcej, czy jest nieuciążliwy.

Dzięki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tyle jeździsz i zależy ci na komforcie to może jednak poszukaj jakiegoś innego tłumika. Ewentualnie skoro piszesz, że produkowany w okolicy to może ktoś znajmy, sąsiad itd itp ma coś takiego na aucie i mógłbyś sprawdzić jak pracują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tyle jeździsz i zależy ci na komforcie to może jednak poszukaj jakiegoś innego tłumika. Ewentualnie skoro piszesz, że produkowany w okolicy to może ktoś znajmy, sąsiad itd itp ma coś takiego na aucie i mógłbyś sprawdzić jak pracują.

 

Dzięki za sugestie, nie byłem jeszcze u nich bo nie mam mnie w Olsztynie, napewno do nich pojadę jak będe u siebie w mieścinie wiem, że je też montują więc mam ułatwienie. Nikt właśnie z moich znajomych nie ma RM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie łatwiej będzie zadzwonić do firmy i może się ich zapytać, stawiam, że pewnie montują te tłumiki, a nie tylko produkują, więc powinni coś na ten temat wiedzieć, tak mi się wydaje ; )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowa oryginalna końcówka rury jest mało ciekawa, ale czy naprawdę chcesz założyć to coś? - dwie rury o średnicy 76 mm! Wyglądać to będzie na wiejski tani tuning.

 

opinie są różne , że wygląda spoko inni że wiejski tuning właśnie obawiam się żeby nie wyszedł wiejski tuning a te rury jak rynny . Jak nie zobacze w realu chyba to się nie zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.